PHP i MySQL. Tworzenie stron WWW. Vademecum profesjonalisty

Witam.

Mam książkę “PHP i MySQL. Tworzenie stron WWW. Vademecum profesjonalisty”, jest ona dość znana.

I stąd moje pytanie, czy po “przerobieniu” tej książki jestem wstanie napisać stronę opartą na php od podstaw np. sklep internetowy? Dodam, że znam HTML’a. Pozdrawiam i z góry dzięki za odp.

Przerobienie książki o niczym nie świadczy, wszystko zależy od Twoich zdolności. Umiejętności projektowania, zacięcia i zdolności logicznego myślenia.

Z tego zdaje sobie sprawe :slight_smile: Ale nie wiem czy książka posiada wszystkie podstawowe informacje do zrobienia np. sklepu internetowego. Na okładce pisze wydanie trzecie, więc myśle, że w pierwszym i drugim wydaniu były jakieś ważne informacje, bez których się nie obejdzie i nie ma sensu przerabianie wydania trzeciego :frowning:

Wydanie, to coś innego niż tom, wydanie trzecie oznacza rozszerzeni oraz erratę wcześniejszych wydań. A co do sklepu… wszystko zależy od założeń i skali skomplikowania projektu, nie można powiedzieć by książka zawierała wszystko, bo takie książki nie istnieją.

Ehh… że też sam na to nie wpadłem. Dzięki za pomoc, biore sie pomalutku do nauki :wink:

Z tego co się orientuje nie ma tam za dużo napisane o OOP, ale bez tego też da się napisać ale nie będzie wtedy obiektowe. Jest tam sporo ciekawych rzeczy, na pewno pozycja godna przejrzenia.

pozdrawiam i powodzenia

M.

A może znacie jakąś “lepszą” książke o PHP ?? :slight_smile: