Phpbb by przmo 1.8 - kod

Gdzie się ustawia żeby jak się ktoś rejestruje musiał wprowadzić kod który jest widoczny na obrazku?? PILNE!

W przemo nie ma takiej opcji.

Możesz ustawić aby trzeba bylo potwierdzić rejestracje mailem.

Robisz to w konfiguracji.

Bo jak się ktoś teraz rejestruje to wychodz mi że Niepoprawny KOD ?? i ubyło mi 7 userów!! Co mam zrbić?? Żeby ich przywrócić??

Jak nieprawidłowy kod??

Sprawdz w Konfoguracji jaką masz opcje ustawioną.

Tych userów już nie przywrócisz , muszą sie ponownie rejestrować.

OK!! DZIĘKI za pomoc!!

Co do kodu przy rejestracji, zauważyłem, że niektórzy mają ogromne problemy z tą opcją. Jeżeli w kodzie jest napisane coś dużymi literami, to niektórzy uparcie piszą małymi. Następnie ślą maile, że to lipa bo nie da się zarejestrować.

No ale rozwiązanie z mailem zdaje egzamin, choć są osoby które nie używaja outloka i zanim się kapną że mail przyszedł to zawracają głowę ze coś jest nie tak.

Wiem to z doświadczenia na mojej stronie.

Co do kodu to nie wiedziałem nawet że taka opcja istnieje. :?

Istnije i nawet od wersji 2.0.11 czystego phpBB znajduje sie w standardzie (choć można kod wyłączyć w panelu administracyjnym). Przedtem zwało się to Visual Confirmation Mod.

Tutaj się z Tobą nie zgodzę, ja z własnego doświadczenia wiem, że jeśli włączę aktywację poprzez maila, to z 10 osób na tydzień nigdy się nie aktywuje. Połowa z tych osób odsyła mi maila który zostaje automatycznie wysłany, oczywiście nie czytając treści, sądząc, że właśnie tak to się aktywuje.

Dlatego też napisałem w dalszej części.