phpMyAdmin i logowanie

Witam. Chciałbym postawić forum na 60free.ovh.org. Dostałem maila, że konto założone. Jednak nie moge się połączyć z phpMyAdminem. Wchodze w linka http://60free.ovh.net/phpMyAdmin/. Wpisuje uzytkownika i hasło. LOGIN. I tutaj wyskakuje mi błąd

#1045 - Access denied for user 'user'@'localhost' (using password: YES)

*gdzie “user” to mój nick Gdy wpisze w pole hasła YES, nic sie nie dzieje, gdy nic nie wpisze i klikne LOGIN to wyskakuje mi błąd:

#1045 - Access denied for user 'user'@'localhost' (using password: NO)

Nie moge się połączyć. Może wiecie co z tym zrobić. Z góry dzięki za odpowiedzi ;]

A bazę danych założyłeś?, zakładając konto baza nie jest tworzona (sam muisz ją stworzyć)

Fakt. :wink: Nie pomyślałem (i nie doczytałem). Dzięki za pomoc :slight_smile:

Własnie w phpMyAdmin do którego chce się zalogować.

Złe dane podajesz logujac sie.

Baze trzeba było aktywować: “Aby aktywować bazę, należy zmienić hasło w formularzu na stronie: link”

Narazie wszystko działa ;]

O właśnie pojawił sie problem :stuck_out_tongue:

Na serverze (od początku) znajduje się folder www a w nim plik index, chciałbym jednak żeby forum pełniło funkcje strony głównej. To mam pliki skopiować do tego folderu www? Czy na server (bez żadnego folderu)? Jak wtedy bedzię wyglądał adres? Proszę o pomoc :stuck_out_tongue: Pozdrawiam :lol:

Ja stronę mam w folderze www więc pliki forum też tam raczej wrzuć.

napewno trzeba wrzucić do foldera www, a potem na przykłąd stworzyć katalog forum i tam wrzucić pliki skryptu

Tak.