Wymiana procesora do 300 zł [wydzielone]

Sukces już odniosłem, bardzo dobrze zarabiam i mam szczęśliwą rodzinę, nie przesiaduje codziennie całymi dniami i nocami tutaj na forum, tak jak ty stary i samotny Odyńcu, wyjątkiem jest dzisiejszy dzień, kiedy muszę się ciągle tłumaczyć takiemu Odyńcowi jak ty.

PS. co do procka to ja nie napisałem nigdzie, że ruszy tylko że powinien, w oparciu o to co znalazłem na szybko w necie i faktycznie może być tak, że nie ruszy, zadowolony dzikus czy nie ?

Tłumacząc twoje zachowanie według stanu faktycznego: Robię z siebie idiotę w internecie, za nic mam fakty i argumenty innych osób oraz udaję kogoś kim nie jestem. Nieźle.

No tak to wiele zmienia. W takim razie w razie czego zwrócisz tej osobie pieniądze za nietrafiony zakup?

@LORDEK ogarnij tą żenadę, która niewiele wnosi do tematu. Przy okazji wytłumacz autorowi, czemu zasilacz do wymiany i czemu dokupić 4GB RAM i zmienić CPU na FX 83xx.

a ty co po ojca biegniesz? Wytłumacz mu sam :wink:

No właśnie, pięknie podsumowałeś siebie, brawo !

Pisałem 10 razy, że jak polecałem tego procka, to jeszcze nie znałem modelu płyty głównej, dlatego napisałem że jak płyta obsłuży (post nr 8).

Rozumiesz do chole… co piszę czy nie ???

Dobranoc stary nieszczęśliwy Odyńcu.

Ale teraz już wiesz, że nie obsłuży i mimo to dalej polecasz procesor, na podstawie pojedynczej wypowiedzi z forum zagranicznego. Ja wszystko rozumiem, że nie masz bladego pojęcia o sprzęcie i masz trudności z przyswajaniem faktów.

Czytałeś co wcześniej napisałem ???

PS. ten awatar jednak pasuje do ciebie…

Tak. A ty czytasz siebie?

W czym masz znowu problem Stary Odyńcu ?

Jak wam się chce, to tu możecie się obrzucać piaskiem. Ale też do czasu.

30 postów offtopu, jednak forumowa pomoc great again. xD

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.