Piękna infekcja na stronie głównej albo wariactwo eseta

:rofl:

1 polubienie

Dokładnie, strona DP robi się powoli tak ciężka jak WP… Chyba przyjdzie i9 kupić z 32 GB RAM.

Ja tylko powielam stanowisko “góry” w tym temacie.

Najlepiej tutaj dowalić Administracji i udowodnić, jakim jest się wielkim. Nie wiem jaka była sytuacja tam u guru, że zdecydowali się na układ z WP. Ale z pełnym szacunkiem @tomekb i reszta mogliby normalnie prowadzić DP bez dołączania do WP, bo są na prawdę zgrani. Szkoda właśnie tego, że DP teraz jest cząstką WP. Co nie zmienia faktu, że mam wielki szacunek do ekipy DP.

Skoro masz taki wielki szacunek to funduj im wypłaty w zamian za treść której oczekujesz. Bo to właśnie robi WP.

Rynek jest taki a nie inny, DP zostało wykupione bo zapłacili najwięcej a i bez tego sponsorzy utrzymywaliby DP. Za dobre słowo i “szacunek” do garnka nic nie wrzucisz.

Szacunek to co najwyżej trzeba mieć do siebie i świadomość tego co się podpisuje swoim nazwiskiem bo to najbardziej szkodzi obecnej redakcji.

Niby może to być z pasków reklamowych Yahoo:

Szkoda tylko, że początek Twojej wypowiedzi przeczy końcówce.

Rynek jest taki a nie inny, DP zostało wykupione bo zapłacili najwięcej a i bez tego sponsorzy utrzymywaliby DP. Za dobre słowo i “szacunek” do garnka nic nie wrzucisz.

Ktoś kto płaci ma prawo wymagać i on głównie wpłynął na formę jaką przyjął ten portal. A pikuje i to ostro!

Szacunek to co najwyżej trzeba mieć do siebie i świadomość tego co się podpisuje swoim nazwiskiem bo to najbardziej szkodzi obecnej redakcji.

wóz albo przewóz.

Myślę, że dyskusję na temat wirusa można zamknąć, ponieważ żaden komunikat już nie wyskakuje, dlatego nie jestem w stanie osądzić czy rzeczywiście coś było na stronie, czy eset zwariował.

Jeżeli masz ochotę na prywatne śledztwo zawsze możesz zastosować się do tych PORAD.

…tak na marginesie według w/w narzędzi strona czysta.

A moja ulubiona strona, którą odwiedzam regularnie, jest generalnie czysta, ale na blackliście Eset. :joy::joy::joy:

1 polubienie

A nie możesz zmienić dns?
W QuickSetDNS.exe mam tak:
MWSnap148