Pieniądze z kasy na komórce na "prawdziwe" pieniąd


(Tuchol) #1

Witam. Mam telefon w OrangeMIX. Problem w tym, że z 50zł jakie mam co miesiąc, nie zawsze całkiem wykorzystuje, często mi zostaje nawet 30-40 zł. I wszystko przepada. Czy znacie jakies legalny lub mniej, sposób na "zrobienie" z tego prawdziwych pieniądzy? Myślałem o Premium SMS ale czytałem regulaminy kilku serwisów i trzeba się troche bawić bo potrzebny jest NIP, wysyłanie pocztą różnych pism itp, a ja nie mam niestety ani NIPu, ani 18 lat :/.

Może zna ktoś jakiś sposób, nie musi być aby cała moja kwota z komy byla "przerobiona", może być część jak przy PremiumSMS.

Szczerze wątpie czy da się jakimś sposobem tak zrobić ale dla pewności pytam, może ma ktoś jakis patent...

Pozdrawiam


(natus08) #2

Skoro nie masz co robić z taką kasą. Proponuję wysyłać charytatywne smsy np. na numer 7126 o treści POMAGAM ---> FUNDACJA TVN


(Raiden77) #3

Istnieje taka możliwosć, na przelew pieniędzy z telefonu na kotno. Nie pamiętam dokładnie co to było, ale za pomocą telefonu można płacić w McDonaldzie.

Jak znajde stronkę to podam.


(Dreams Rmc) #4

Wątpię żeby takie coś działało bo np:

Biorę tel w Mixie na 24 doładowania po 50 i telefon za 1 zł

i co miesiąc płacę 50 zł (bo muszę - tak jak w umowie) i załóżmy ze udaje mi się odzyskać - wypłacić z konta te pieniądze, to chyba operator byłby stratny.


(Lksstudzionka) #5

Możesz płacić w niektórych automatach z napojami/przekąskami przez telefon...

Premium SMS to chyba najlepsze wyjście.


(Krzys299) #6

Nie wiem czy w Orange to działa ale w Plusie możesz przelewać kasę z telefonu na telefon, umów się z kimś że przelejesz mu 30 zł. na konto a on Ci da 30 zł. do ręki.


(Czarna Owca Qwerty) #7

W plusie to działa ale nie w mixie