Pierdzące głośniki Logitech X-530

(Tbelczynski) #1

Witam.

Wiem, że ten temat poruszany był zapewne wiele razy, lecz nie mogłem żadnego pod pasować pod mój przypadek.

Otóż mam głośniki Logitecha X-530 i mam z nimi pewien problem a mianowicie strasznie pierdzą i to nie ważne czy gra muzyka czy nie. Nawet jak są ściszone na minimum to i tak słychać owe pierdzenia, które czasami przekształcają się w dłuższe serie. W ustawieniach głośności głównej mam wszystko mniej więcej na 90% proszę o jakieś rady co z tym zrobić:slight_smile:

Pozdrawiam

(jarekm26) #2

Jeżeli pierdzą nawet wtedy jak są odłączone od komputera,

to tylko serwis pomoże...

(Tbelczynski) #3

Nic o odłączaniu od komputera nie napisałem

(jarekm26) #4

to napisz... bo pierdzenie może byc efektem zakłóceń,

z karty dźwiękowej, lub głośniki są uszkodzone...

(ahonen97) #5

Podłącz inne głośniki i sprawdz pożycz od kolegi koleżanki twoje głośniki mogą być uszkodzone i czaje będzie wymienić na inne

(Tbelczynski) #6

miałem inne głośniki i było dobrze tyle, że straszliwie słaba jakość dźwięku była z nich dlatego postanowiłem kupić nowe. Zauważyłem również to ze jeśli głośniki działają dłużej to pierdzenie występuje coraz rzadziej

(ahonen97) #7

Spróbuj zainstalować nowsze sterowniki do karty dzwiękowej może pomoże lub karta dzwiękowa uszkodzona jak głośniki nowe

Belek , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif