Pierdzące głośniki Logitech X-530

Witam.

Wiem, że ten temat poruszany był zapewne wiele razy, lecz nie mogłem żadnego pod pasować pod mój przypadek.

Otóż mam głośniki Logitecha X-530 i mam z nimi pewien problem a mianowicie strasznie pierdzą i to nie ważne czy gra muzyka czy nie. Nawet jak są ściszone na minimum to i tak słychać owe pierdzenia, które czasami przekształcają się w dłuższe serie. W ustawieniach głośności głównej mam wszystko mniej więcej na 90% proszę o jakieś rady co z tym zrobić:)

Pozdrawiam

Jeżeli pierdzą nawet wtedy jak są odłączone od komputera,

to tylko serwis pomoże…

Nic o odłączaniu od komputera nie napisałem

to napisz… bo pierdzenie może byc efektem zakłóceń,

z karty dźwiękowej, lub głośniki są uszkodzone…

Podłącz inne głośniki i sprawdz pożycz od kolegi koleżanki twoje głośniki mogą być uszkodzone i czaje będzie wymienić na inne

miałem inne głośniki i było dobrze tyle, że straszliwie słaba jakość dźwięku była z nich dlatego postanowiłem kupić nowe. Zauważyłem również to ze jeśli głośniki działają dłużej to pierdzenie występuje coraz rzadziej

Spróbuj zainstalować nowsze sterowniki do karty dzwiękowej może pomoże lub karta dzwiękowa uszkodzona jak głośniki nowe

Belek , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif