"Pierdzące" głosniki

(Konrad9797) #1

Mam głośniki firmy Logitech X-530 gdy je włączam i ściszam na maksa zaczynają "pierdzieć " czy ktoś wie co zrobić ?

(kam10) #2

Chyba najłatwiej byłoby nie ściszać ich na maksa :stuck_out_tongue:

(Kisielek) #3

Pewnie wina szumów na wyjściu kary dźwiękowej. Nawet genialne głośniki nic ci nie dadzą jak ma się średnia kartę dźwiękową - no chyba, że masz aktywny wzmacniacz za parę tysięcy.. ale kto kupuje sprzęt wart parę kafli do kiepskiej karty.

(enjoypoznan) #4

Użyj wyszukiwarki. Temat wielokrotnie poruszany. Ja zauważyłem ze pomaga ustawienie głośności na tak ok 80%.

Pzdr.

(Konrad9797) #5

To szkoda bo mnie to strasznie wkurza ale trudno.

(Kuflak) #6

Witam,

już jakiś czas temu sam szukałem porady jeśli chodzi o w/w głośniki. Zaryzykowałem, wysłałem je na gwarancje (poprzez FixIT) 8) Po dwóch tygodniach wróciły.. Zaciekawiony, pospiesznie otwieram paczke, przywitała mnie masa adnotacji serwisowych. W końcu znalazłem :smiley: "Serwis nie wykrył usterki...ble ble ble :stuck_out_tongue: " Jednym słowem, nie wysyłaj ich na GW, Oni nie pomogą :x Wg pewnych użytkowników(elektroda), szumy i trzaski są spowodowane zmianą napięcia(wiadomo, idealne 230V, jest nierealne w warunkach domowych.Pomóc może tylko UPS). Po prostu, wada konstrukcyjna. Jeśli ta linia głóśników, to tylko X-540 :wink:

Życzę dużo wytrwałości :stuck_out_tongue: Uwierz, JOGA pomaga :smiley: :slight_smile:

Pozdrawiam, kuflak :razz: