"Pierdzące" głosniki

Mam głośniki firmy Logitech X-530 gdy je włączam i ściszam na maksa zaczynają "pierdzieć " czy ktoś wie co zrobić ?

Chyba najłatwiej byłoby nie ściszać ich na maksa :stuck_out_tongue:

Pewnie wina szumów na wyjściu kary dźwiękowej. Nawet genialne głośniki nic ci nie dadzą jak ma się średnia kartę dźwiękową - no chyba, że masz aktywny wzmacniacz za parę tysięcy… ale kto kupuje sprzęt wart parę kafli do kiepskiej karty.

Użyj wyszukiwarki. Temat wielokrotnie poruszany. Ja zauważyłem ze pomaga ustawienie głośności na tak ok 80%.

Pzdr.

To szkoda bo mnie to strasznie wkurza ale trudno.

Witam,

już jakiś czas temu sam szukałem porady jeśli chodzi o w/w głośniki. Zaryzykowałem, wysłałem je na gwarancje (poprzez FixIT) 8) Po dwóch tygodniach wróciły… Zaciekawiony, pospiesznie otwieram paczke, przywitała mnie masa adnotacji serwisowych. W końcu znalazłem :smiley: "Serwis nie wykrył usterki…ble ble ble :stuck_out_tongue: " Jednym słowem, nie wysyłaj ich na GW, Oni nie pomogą :x Wg pewnych użytkowników(elektroda), szumy i trzaski są spowodowane zmianą napięcia(wiadomo, idealne 230V, jest nierealne w warunkach domowych.Pomóc może tylko UPS). Po prostu, wada konstrukcyjna. Jeśli ta linia głóśników, to tylko X-540 :wink:

Życzę dużo wytrwałości :stuck_out_tongue: Uwierz, JOGA pomaga :smiley: :slight_smile:

Pozdrawiam, kuflak :razz: