Pierwsze kroki z COUNTER STRIKE

Cgcialbym zaczac grac w te gre :slight_smile:

Ale nie wiem od zcego zaczac.

Slyszalem ze do wersji 1,6 trzeba miec jakis KOD czy cos :?

Czy mozna grac za free ??

Co mam sciagnac ??

Jakie dodatki ??

Jakie pliki ??

Jakie mapy ??

Pomozcie mi plissss :wink: :wink: :wink:

Musisz KUPIĆ :smiley: Inaczej to :x

np. aby zagrac w 1.5 muszisz zainstalowac half-life oryginalna wersje do tego cs 1.5 (mozna sciagnac) patch hl 1110( tez z sieci) no i nalejlepiej all seeing eye program do zarzadzania serwerami.

do wersji 1.6 -steama ( chyba ) nie gram to nie wiem

Zawsze wszystko trza kupowac :frowning: :frowning: :frowning:

Bardzo sobie chwale WOFENSZTAJN-ET bo za free :slight_smile:

Ale niestety nie cieszy siie taka slawa ja CS :frowning:

Kurcze to sobie juz pogralem :frowning: :frowning: :frowning:

half life 1 na ktorym jest cdkey kosztuje tylko 40 zeta wiec moze sobie kupisz…

40 ? Na allegro nawet za 20 mozna trafic :slight_smile:

Odkad 1.6 wydano tylko w steamie to wiekszosc graczy opuscila CS dla innych gier… fakt faktem ze i tak wiele osob jeszcze gra ale to juz nie to samo co bylo kiedys.

PS: Ja mam na sprzedanie konto steama jak chcesz, zagadaj na gg bo forum to sklep :stuck_out_tongue: Oczywiscie konto w 100% sprawne bez zadnych banow itd.

TAK MALO :smiley: :smiley: :smiley:

Chyba sobie kupie :smiley:

ZÅ‚Ä…czono Posta : 12.10.2005 (Sro) 20:59

CO TO ZNACZY ??

To znaczy ze bez oryginanlego STEAM nie zagrasz w CS 1.6 ani w CS.S.

Mozesz zagrac na wersjach Non Steam, ktore uzywaja swoich wlasnych serwerow.

:arrow: Info o Steam

:arrow: Oficjalna strona Steam

Przypominam również ze Non-Steam jest nielegalny :slight_smile:

tia ale wspomniec o nim mozna, poza tym non-steam to i tak gow… wiec nie wiem kto by tego uzywal, juz bym wolal kupic oryginala cs 1.5 i grac na wszystkich serwach niz uzywac non-steam

no moze i mozna ale czy CD-KEY takiego sprzedajacego nie jest w urzyciu !!

Wlasnie oto chodzi ze na allegro juz trzeba uwazac… ale w steamie jest tak ze jak dostaniesz konto login i pass to zmieniasz pass na swoj i ci kolo juz nic nie moze zrobic :stuck_out_tongue: Jezeli nie ma nigdzie banow to mozna grac do woli, ja juz steama nie uzywam wiec moge sprzedac konto jak ktos chce ;p

Kto mi pomoże bo ja mam konnto w steam i nie mam tam CS’a i nie wiem jak moge grać :(:frowning: prosze o pomoć najlepiej na gg :D:D

Samo konto Steam nie starczy musisz mieć jeszcze jakas gre na tym koncie. :stuck_out_tongue: A zeby ja mieć tsza wpisać SiDi-keja lub kupic przez steam. :slight_smile:

JHS:PL: glupoty gadasz

Jezeli masz konto to musiales sie wczesniej zarejestrowac = wpisac key.

Jezeli sciagnoles samego steama bez cs’ow i innych takich to wejdz w games i tam bedziesz mial wypisane wszystkie gry ktore bedziesz mogl pograc… tylko pamietaj ze jezeli masz key od cs 1.5 to upowaznie cie on do sciagniecia tylko gier ze starym silnikiem (tj. od hl 1) - cs 1.6, dod itd.

Natomiast jezlei chcesz grac w CS:CZ i CS:S to musisz miec juz zakupiony hl2.

Natomiast jezeli masz juz sciagnieta wersje steama z cs’em to odpalasz steama wchodzisz w games i pozycja cs powinna byc na bialo wchodzisz w csa i zacznie on sie updatowac poczekaj az skonczy operacje i graj :slight_smile:

Kto gada głupoty ten gada… Konto wcale nie wymaga posiadania gry! W sprawach CSa polecam forum na stronie http://www.cszone.pl tam napewno ws nikt nie wprowadzi w bład. A oto konto bez gier pomijajac Codename Gordon który jest absolutnie darmowy:

schowek021fr.th.jpg schowek031rc.th.jpg