Pierwsze opinie o Ad Aware 2007

(SeBoLaS) #1

Witam,mam do was takie pytanie co myślicie o tym nowym produkcie Lavasoftu??Bo u mnie skanowanie tym programikiem trwa bardzo długo,poprzednia wersja była dużo szybsza.Proszę o waszą opinie.

(Kwisnia 1990) #2

Mi się nie podoba, ściągał się dość długo bo serwery przeciążone a i po anglielsku, poczekam na polski.

(Laki000) #3

jest prawie doskonały... tylko żeby był polski język :slight_smile: :roll:

(Guicksilver) #4

a ja mam polski język :mrgreen: :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 10.06.2007 (Nie) 18:25

jest całkiem całkiem chociaż wydaje mi sie że tanten był lepszy

(SeBoLaS) #5

niby skąd?? :wink:

(Zvhirek) #6

na poczatku mialem problem z downloadem (ostro przeciazony server , lecialo 3 kb/s) ale na szczescie znalazlem inny source i gladko sie mi wtedy sciagnelo . potem szybka i przyjemna , bezproblemowa instalka po czym nadszedl czas aby odpalic programik . odpalilem . oczywiscie bez namyslu kliknalem sterczacy button update lecz nowosci do pobrania nie bylo :lol: w miedzyczasie puscilem inny program do anty-spyware'u (spybot search & destroy) i znalazl mi okolo 20 wpisow (malo groznych) . zaraz po tym pusilem scan ad-aware 2007 . znalazl on dodatkowe 3 wpisy w tym jeden krytyczny .

btw : nie wiem po co narzekacie , ze nie jest po polsku . interfrejsc jest bardzo przejrzysty i nawet z podstawowym angielskim mozna sie w programie niezle orientowac , bez przesady :slight_smile:

(Jax-MK) #7

Mi osobiście pasuje. A co do języka to polski czy angielski mi nie robi to różnicy pomimo że biegle tym językiem nie władam.

(system) #8

W wersji free brak możliwości przeprowadzenia skanowania Custom oraz skonfigurowania skanowania Full, a poprzednia wersja Ad-aware SE Personal miała te rzeczy. Dodano pamięciożerną usługę Ad-Aware 2007 Service , która pracuje w tle i trudno ustalić do czego służy, bo przecież nie jest to antyspaware'owe monitorowanie na żywo (Ad-Watch).

(Irekxara) #9

SeBoLaS może tutaj:

_komentarze_

coś jeszcze wywnioskujemy :smiley:

(Biuro) #10

moim zdaniem jest średni, polecałbym spyware doctor

(Smokwawelski92) #11

Alternatywny link dla tych co nie chcą ściągać z wolnych serwerów producenta.

http://rapidshare.com/files/36619094/aaw2007_free.rar

(Zvhirek) #12

u mnie cos sie ostatnio kisi z powodu zatloczonych serverow . popularnosc tez czasem jest minusem :slight_smile:

(Bardock9) #13

Co za problem znaleźć inny mirror ? :o

Pobrałem , zainstalowałem , przeskanowałem PC , znalazło sporo wpisów/zagrożeń (nie pamiętam ile) , ale miałem problem z usunięciem.Podpowiecie jak usunąć (wiem , że pierw trza zaznaczyć z listy) ?

(Tagginek3) #14

Osobiście mi sie nie podoba ponieważ wyskakuje mi błąd .. (Mam Windows Vista..) Szkoda :frowning:

(Zvhirek) #15

@Bardock

mialem ma mysli ich glowny server . dokladniej przy probie update'u dostawalem errorka z trescia mowiaca , ze update nie jest mozliwy ze wzgledu na przeciazone servery :x