Pierwsze wrażenie ze Stalkera czyste niebo

Jestem w połowie mapy i moja opinia jest następująca

minusy - gra totalnie niedopracowana,inteligencja gorsza niż u krowy(nie obrażając krowy)wszędzie bugi,wywalanie do pulpitu jest notoryczne ![-o<

plusy - klimat :smiley:

to czekamy na patcha do wersji pl,- ponoć po wgraniu go na wersji rus grę musimy zacząć od nowa.

coś wygląda na to że ruscy zrobili ją na siłę by wyrwać kaszankę od ludzi(nie wiem kaska na vodku się skończyła).żeby wypościć grę z tyloma błędami to przegięcie [-X

mogli by się choć trochę przyłożyć , gracze już by z pewnością poczekali te pół roku na oszlifowany diament.

a dostajemy niedopracowaną grę z czterema nowymi lokacjami, terenami typu kopiuj wklej,błędami itd,pozostaje tylko klimat i ta gra na tym jedzie na klimacie cienia Czarnobyla.

rafal42 , gra oryginalna ?

nom z empiku 99pln bez dodatkow, są z bajerami troche droższe zapalniuczka ,naszywki, koszulkoa,poradnikk,medkit.

kurcze aż takie dno?? a chciałem to kupić! prawdę powiedziawszy to i jedynka nie zachwyca chociaż można pograć ,kolejny raz najlepiej na kodach wtedy nie jest tak wkurzająca.

Widziałem dziś poradnik do tej gry może wpierw ściągnę i poczytam czy warto :stuck_out_tongue:

e jak stanieje do 40 pln to można kupić ,100 szkoda, może bugi naprawia patche.klimat jest TYLKO TE BłEdy :-x

Ja gram w Clear Sky’a od 2 dni, kupiłem na gram.pl za 69.90, i muszę powiedzieć że gra trzyma klimat SHoC’a, nie miałem żadnych bugów, bug trapów, wywalania do windowsa, itp. takie często występują na Viście, gra wygląda o wiele lepiej niż SHoC, AI trochę poprawili, ale zdarzają się super snajperzy, ale to rzadko, dla CS’a mogę spokojnie dać ocenę -9, ten minus to za małe błędy, może patch je naprawi.

1 wrażenie: chodzi beznadziejnie. 15fps w tej wiosce na początku? co to ma być? średnio ok. 25fps i nie mówcie, że słaba karta graficzna bo choćby crysis, assassin’s creed czy bioshock chodzą o niebo lepiej. czekam na jakiegoś patcha bo bugów jest dużo, i jak ktoś nie grał w shadow of chernobyl (tak jak ja) to fabuła jest pomieszaniem z poplątaniem…