Pierwszy kontakt z komputerem

Pamietacie jeszcze pierwszy kontakt z komputerem? Bo ja tak… Było to w 1999 roku u kumpla zachwycałem się Age Of Empires 1 paintem i drukarką :smiley: :smiley:

**************** :? :o

Złączono Posta : 06.06.2007 (Sro) 21:27

:o

No i pamiątka, przeczytaj jeszcze raz, o czym wątek ten traktuje, Joan

nie o to mi choidziło :confused: tylko kiedy pierwszy raz grałeś na kompiue albo coś !!

Było to pomiędzy 1980 a 1983 rokiem.

  1. Komputer NOVA na studiach,

  2. ZX Spectrum,

  3. ATARI 800XL

To były czasy …

to wcześni zaczynałeś swoją przygode z kompami Maryś

a mógłbym wiedzieć ile masz lat?

Ja dopiero jak zaczynałem szkolę średnią - na informatyce w I klasie technikum (systemy DOS i Windows 3.11). Pamiętam jeszcze to szukanie literek na klawiaturze - to byly czasy :slight_smile: Rok później rodzice kupili kompa z procesorem PII 233MHz i Windows95 - i się zaczęło :slight_smile:

Dlaczego nie : 50

Jesteś zaskoczony ?

Tu też takie “wapniaki” piszą.

Prince of Persia - IBM (1990)

Maryś

przecież to polowa zycia :D/

Nie :slight_smile:

To był rok 1995 miałem wtedy 3 latka :stuck_out_tongue: Do dziś mam tego kompa jakiś Celeron 100 MHZ, 32 MB RAM jakaś szajska grafa i oczywiście Windows 95 :stuck_out_tongue: A zachwycałem się Pasjansem, Wordem, Paintem :stuck_out_tongue: To były czasy :stuck_out_tongue: które już niestety nie wrócą :frowning:

Wow i do dziś pamiętasz :shock: :?

Ja pierwszy raz gdzieś tak 3 klasa u kumpla w domu u siostry w pracy.kafejki

Później 6 klasa szkoła, kafejki. I teraz Dom, non stop.

Co do kompa Szymon Stępniewski , to czemu oszukujesz że masz takiego? :?

Pierwszy sprzencior: Atari 800XL

piona szymek :wink: Silient Service, Bruce Lee, Zorro… OMG istna radocha :smiley: no i początek programowania - BASIC :smiley: to była jazda

to było 1999 roku zachwycałem się Pasjansem, Wordem, Paintem :wink:

rok 2000, 3cia klasa podstawówki. Komp w domu znalazł sie z dnia na dzień, Pamietam, że zachwicałem się, ze drukarka potrafi drukowac zdjęcia z tych trzech kolorów :stuck_out_tongue:

Od razu sie w kompach zauroczyłem :stuck_out_tongue:

1 gra w jaka grałem to prehistoric coś takiego miałem 12 lat temu chyba

Złączono Posta : 06.06.2007 (Sro) 22:10

grałem 12 lat temu

Ja w 2000r. kiedy miałam 6 lat byłam świadkiem przyniesienia, rozpakowania i podłączenia pierwszego komputera (Duron 605 Mhz, GeForce 2, coś ponad 300 MB RAMu :P), którego mam do dziś i właśnie na nim piszę :stuck_out_tongue: na początku zafascynował mnie asystent “spinaczyk” w Wordzie, potem gry HUGO (no co, miałam wtedy 6 latek :P),a później w wieku 7 lat kupiłam sobie (na ślepo) moją pierwszą grę - GOTHIC. I tak zaczęłam lubić mój komp dopóki pod koniec 2006r. nie dostarczono mi świeżusieńkiego lapka :smiley:

1998 - 1999 i P 266 64 ram voodo II i dysk 2,1 GB

Pierwsza gra “war game” i zaraz pierwszego dnia format zainicjowany przez moich rządnych braci :slight_smile: , po którym nie umieliśmy 95 zainstalować …

Heh to były czasy :stuck_out_tongue:

mrbungle :

Pomyłka, to ja napisałem o ATARI 800XL.

Oczywiście pamiętam te gry.

Do tego jeszcze : River Raid, Dan Strikes Back, Montezuma i inne.

BASIC no cóż : 10 PRINT Maryś, 20 INPUT A, 30 IF A=10 … itd.

To były czasy.

A co do “wapniaka” to przecież wszystko z przymróżeniem oka.

ja w 2000 roku dostałem pierwszy komputer… to była maszyna… Intel Pentium III ( nie pamietam taktowania) 256 ram… geforce 2:) a gra to chyba gta 1

oj… jakiś 98 rok? p III 350, 64mb ram, intel i740, do dziś po wymianie mobo i proca (asus + athlon 1,2) ma się nieźle i działa.

z gier to grałam w The Sims i Wormsy :mrgreen:

no a teraz nie gram wcale, chyba że w wakacje :frowning:

EDIT: p II oczywiście, nie III :wink: