Piksele Na Teksturach Trawy w GTA 5

Pogrzeb w ustawieniach cieni. Miękkie cienie czasem takie kwiatki powodują, ale posprawdzaj najlepiej wszystkie. Ambienc Occlusion też sprawdź. Widzę eksperci od grafiki. Procesor nie ma wpływu na wyświetlanie obrazu. Jest odpowiedzialny za obliczenia AI, fizyki itd. Artefakty to w 99% wina karty graficznej.

q9300 kupisz za stówę w sklepie.

usuń, a potem zainstaluj sterowniki ponownie. Może pomóc

Na pracę grafiki ma wpływ…

Nope, a na pewno nie powoduje artefaktów. Może ew dać mniej FPS, bo za wolno komunikuje się z kartą graficzną.

W takim razie jeszcze wiele rzeczy nie widziałeś :wink:

To są typowe błędy w teksturowaniu lub cieniowaniu. Znalazłem podobny problem, z tym że gość ma i7 i GTX 1070. Zostaje kilka możliwości - albo siada grafika, albo sterowniki coś paskudzą (reinstalacja w drugim przypadku nie pomogła), albo coś się w grze wysypało przy instalacji lub instalacji aktualizacji i teraz są tego efekty. Na problemy w GTA z grafiką doradzają zmiany w wygładzaniu, zmiany w V-Sync, wymuszenie wyłączenia v-sync w ustawieniach Nvidia, wymuszenie wyłączenia wygładzania w panelu Nvidia dla GTA V, zmiana Directx na inny w ustawieniach gry.

1 polubienie

Jak włączyłem w ustawieniach graficznych MSAA na x4 to wszystkie piksele znikły nie wiem czemu ale myśle że problem rozwiązany.