[PILNE] Czy ten zasilacz wystarczy? (SeaSonic)

Sprawa jest pilna, a w innym temacie nikt nie odpowiada, dlatego zakładam nowy - wszakże sprawa dotyczy już czego innego niż ocena pełnego zestawu komputerowego.

Zestaw wygląda tak.

Miałem brać ten zasilacz, ale okazuje się, że ma za mało wtyczek. W oko rzucił mi się więc ten SeaSonic.

Nie znam się, a gdy próbowałem kupić swego czasu Chiefteca w podobnej cenie - niby lepsza firma, no i miał +50W - dialog ze znającym się na rzeczy kolegą wyglądał tak:

Dlatego też nie wiem, czy SeaSonic nie jest równie słaby, czy “voltage”, a także wszystkie pozostałe elementy tej części, są odpowiednie pod mój zestaw.

No i - czy SeaSonic to nie jest no-name na miarę Modecoma.

Proszę o odpowiedzi, to ważne :stuck_out_tongue:

Nie, właściwie to XFX’y, Corsairy klepie właśnie SeaSonic, moim zdaniem firma najlepsza, lepsza od Chiefteca czy Fortona. Po prostu XFX dokłada swoje kable, obudowę, wentylator itp.

Z tego co wiem w XFX jest Seasonic S12II :wink:

Nie, właściwie to XFX’y, Corsairy klepie właśnie SeaSonic, moim zdaniem firma najlepsza, lepsza od Chiefteca czy Fortona. Po prostu XFX dokłada swoje kable, obudowę, wentylator itp.

Z tego co wiem w XFX jest Seasonic S12II :wink:

Dobra, zestaw zamówiony, w tym - seasonic :stuck_out_tongue: dzięki.

Proszę, daj znać jak wszystko złożysz i jak działa :smiley: I czy się dało odblokować rdzenie :wink: