PILNE! HP DJ 5940 nie widzi zamiennika kolor 343

Wsadzam zamiennik (kompatybilny) i go nie widzi, nie chce się skalibrować, cały czas miga diodka braku koloru i nie mogę drukować, wsadzam stary diodka gaśnie (a jest pusty). Co zrobić??

Zareklamować zamiennik, a jak Ci nie uznają reklamacji kupić oryginalny tusz.

Reklamację uznali oczywiście, wsadzam nowy zamiennik i dalej to samo. Diodka miga (nie widzi kartridża), nie mogę nic wydrukować. Rozumiem, że ostatnią deska ratunku jest pomoc techniczna HP.

Niekoniecznie.Spróbuj zakleić styki, włóż pojemniki,wyjmij.odklej i włóż ponownie.HP mają to do siebie,że nie chcą przyjąć nowego pojemnika,bo pamiętają numer ostatniego :smiley: próbuj do skutku,ale szczerze wątpię.Jak nie pomoże włóż,jeśli masz,stary ale oryginalny i po nim zaraz ten,który chcesz założyć.Jeśli to nie pomoże,musisz kupić oryginalny tusz.

pomoc techniczna HP ci nic nie pomorze powie że masz kupić oryginalny tusz

kup lepiej nowy oryginalny tusz

Wszystkie możliwe chwyty zastosowane, w mailu do HP nie napisałem, że to zamiennik, ciekawe co odpiszą. Jeżeli nic się nie da zdziałać, no to oryginały.

Sprawa jasna. Wbrew zapewnieniom producenta na opakowaniu, kartridż ten (ART printline HP AD-8766 (343)) nie jest kompatybilny z HP DJ 5940. Dlatego apeluję, jeśli macie ów drukarkę, to nie kupujcie tego zamiennika. Po co szarpać sobie nerwy, wiadomo pieniądze wam zwrócą, taki jest zapisek w gwarancji producenta. Zamiennik ten był testowany na 3 drukarkach HP DJ 5940. Pozdrawiam i uczcie się na błędach innych. Teraz szukam innego zamiennika :).

kup sobie uzupełniacze Ecoink.Nie są drogie,a całkiem niezłe i wydajne.Ja w swojej HP stosuje i śmiga.Ale pamiętam od czasu do czasu o kupnie oryginału :slight_smile: