PILNE! HP DJ 5940 nie widzi zamiennika kolor 343

(Piki1) #1

Wsadzam zamiennik (kompatybilny) i go nie widzi, nie chce się skalibrować, cały czas miga diodka braku koloru i nie mogę drukować, wsadzam stary diodka gaśnie (a jest pusty). Co zrobić??

(fiesta) #2

Zareklamować zamiennik, a jak Ci nie uznają reklamacji kupić oryginalny tusz.

8)

(Piki1) #3

Reklamację uznali oczywiście, wsadzam nowy zamiennik i dalej to samo. Diodka miga (nie widzi kartridża), nie mogę nic wydrukować. Rozumiem, że ostatnią deska ratunku jest pomoc techniczna HP.

(Droga28) #4

Niekoniecznie.Spróbuj zakleić styki, włóż pojemniki,wyjmij.odklej i włóż ponownie.HP mają to do siebie,że nie chcą przyjąć nowego pojemnika,bo pamiętają numer ostatniego :smiley: próbuj do skutku,ale szczerze wątpię.Jak nie pomoże włóż,jeśli masz,stary ale oryginalny i po nim zaraz ten,który chcesz założyć.Jeśli to nie pomoże,musisz kupić oryginalny tusz.

(niezDarek) #5

pomoc techniczna HP ci nic nie pomorze powie że masz kupić oryginalny tusz

kup lepiej nowy oryginalny tusz

(Piki1) #6

Wszystkie możliwe chwyty zastosowane, w mailu do HP nie napisałem, że to zamiennik, ciekawe co odpiszą. Jeżeli nic się nie da zdziałać, no to oryginały.

(Piki1) #7

Sprawa jasna. Wbrew zapewnieniom producenta na opakowaniu, kartridż ten (ART printline HP AD-8766 (343)) nie jest kompatybilny z HP DJ 5940. Dlatego apeluję, jeśli macie ów drukarkę, to nie kupujcie tego zamiennika. Po co szarpać sobie nerwy, wiadomo pieniądze wam zwrócą, taki jest zapisek w gwarancji producenta. Zamiennik ten był testowany na 3 drukarkach HP DJ 5940. Pozdrawiam i uczcie się na błędach innych. Teraz szukam innego zamiennika :).

(Droga28) #8

kup sobie uzupełniacze Ecoink.Nie są drogie,a całkiem niezłe i wydajne.Ja w swojej HP stosuje i śmiga.Ale pamiętam od czasu do czasu o kupnie oryginału :slight_smile: