Pilnie potrzebna pomoc (SPY SHERIFF)

O ile wiem to EOT mogą robić tylko moderatorzy :smiley:

nick i avatar taki sam jak tu, adres:

http://komputery.katalogi.pl

dział “bezpieczeństwo w sieci”, rzadziej “dal zielonych” i “software”

:o :o

Hmmm madrala i do tego wywyższa sie (skad ty możesz wiedzieć ile ja logów przestudiowałem co, nie bede sie z toba o takie rzeczy sprzeczał bo bym poniżył własną osobe, poprostu nie moje progi)

Jeżeli tak ty je przerabiasz to ja dziekuje ci za twoją pomoc :x

O czym ty piszesz :? Jak chcesz to luknij w moje posty, a i jeszcze jedno nigdy nie podchodziłem lekceważąco do userów wszyscy na tym forum mnie znają i dobrze o tym wiedzą.

Widze ze nie masz jak ukryć swojej głupoty.

A po co ja mam cie blokować :? O jakiej ty mówisz krytyce kolego chyba coś ci sie pomieszało.

A wiesz gdzie ja to mam czy coś sie stanie czy nie w du… takie zbedniki już ci napisałem odchacza sie w autostarcie, podaj mi jedno forum na którym kasują te wpisy HijackThisem.

A teraz mam pytanie kto ma racje ja czy ty ? prosze o odpowiedz. (brakiem odpowiedzi przyznasz mi racje)

Nie interesuje mnie twoje forum, jak cos ci nie pasuje to pisz dalej takie bzdury na swoim forum ale nie tu :evil:

P.S Podszkol sie w dziedzinie logów a dopiero sie kłuć, bo jak dalej bedziesz tak robił to zrobisz z siebie bar… :x

Dlaczego sie czepiasz moda na tym forum?

no to sobie zerknąlem na twoją stronke i pierwszy lepszy log sprawdzony przez ciebie:

http://komputery.katalogi.pl/temat58874/

i babol powazny ominiety ,ciekawe czy wiesz jaki blad popelniles :smiley: :smiley:

Spory bardzo :slight_smile:

Musisz jeszcze dalej troche poprzerabiac.

ps

jesli nie bedziesz wiedział co do babola to napisz na pw(chetnie pomoge) :slight_smile:

Nie jestem mądralą i się nie wywyższam, nigdzie nie napisałem tego…

Zbyt dosłownie intepretujesz to co piszę, pisząc o tym, że sprawdziłem więcej logów nż ty (co było ironią) miałem na myśli to, żebyś nie pisał ze jestem początkującym userem, bo nim nie jestem. Mam jakąś wiedzę i cały czas zbieram jej coraz więcej. Swiadczy o tym także to, że zapisałem sie na drugie forum. Nie robię tego po to by się kłucić, ale po to by zbierać więcej info. Narazie nie dostałem od Ciebie żadnego dowodu na to, że moje postępowanie w sprawie tych wpisów jest błędne. Ja przynajmniej napisałem ze tam gdzie przebywam najczęsciej (nie pisałem ze to moje forum) nigdy nikt się nie skarżył na to, żebym skopał mu jakiś program. Wręcz przeciwnie hijack sam usuwając ten wpis wyłaczał usługę. Nie ingerował w klucze i pozostałe wratości danego programu. Ja dałem przykąłd, więc proszę o potwierdzenie Twojej teori… Nie wiem dlaczego dajesz znaczki tego typu: :evil: :twisted: chcesz przeznie wyrazić swoją flustrację?

“Podszkol sie w dziedzinie logów a dopiero sie kłuć” Hehehe co bym teraz nie napisał to znowu odczytasz to jako zarozumialstwo… JA SIĘ NIE KŁUCĘ… To twoj problem jezeli to tak odbierasz, dla mnei to zwykłą wymiana poglądów 2 userów, internautów którzy nie zgadzają się w swoich poglądach. Czytałem pare twoich wypowiedzi i nigdzie nie napisałem ze nie masz wiedzy, czy zebys się podszkolił. Na jakiej podstawie Ty piszesz ze mam się podszkolić?

“poprostu nie moje progi” taaaa skromniś to poweidział

I dla jasnosci, nie czepiam się… Dla mnie to zwykłą wymiana zdań. A jesli cos omijam i ktoś mnie poprawi to mu za to jeszcze podziękuję bo jak wyżej pisałem, cały czas się uczę

Złączono Posta : 25.07.2005 (Pon) 12:50

Jaki babol? Naprawde się zastanawiam :slight_smile:

A dla mnie robienie obory (syfu) z czyjegoś tematu, od tego jest pw. :evil:

Na takiej że karzesz poprawne wpisy kasować w HijackThisie a to jest powazny błąd. Kolego nie wprowadzaj nowej metody czyszczenia loga dobrze. :?

Jak to sie nie kłucisz nie mając żadnych argumętów sypiesz jakieś puste hasła cytaty itp. jak dla mnie żałosne.

Jak chcesz to pogłebiaj swoja wiedze ale nie kosztem innych userów, którym każesz usuwać poprawne wpisy. Jeszcze raz zobacze taki numer a odrazu zarobisz ostrzeżenie.

Poczytaj temat picasso HijackThis - super narzedzie a sie wszystkiego dowiesz i zaznaczam ostatni raz cokolwiek ci udowadniam.

A teraz ty odpowiedz na moje pytanie

ale na to pytanie odpowiedz mi na pw bo przez twoją niewiedzę zrobił sie wielki bałagan

Dobrze przyznaje Ci rację względem tych wpisów (mimo iz nigdy nikt nie doświadczył kłopotu przez to ze kazałem mu pozbyć się go hijackiem)

Posty Picasso czytałem, mogę powiedzieć nawet że od nich zaczynałem bo ona jest genialna i nikt temu raczej nei zaprzeczy.

Zaznaczam raz jeszcze ze się nie kłuciłem, bo szanuje zarówno ciebie jak i to forum i klucić się tu nie przyszedlem ale pogłębić wiedzę. Dla mnei to była zwykłą wymiana zdań. Nie spodobało mi sie tylko to że pod moim adresem padło kilka obrazliwych “wyrazów”, ja nikogo nigdy nie obrazilem, nawet przez internet…

Jeszczeraz piszę, że masz rację a ja robiłem bład mówiąc, żeby tamte wpisy usuwać (nie znalazlem na innych forach tego, a picasso pisze tak jak Ty mowisz) Jak widzisz potrafię przyznać sie do błędu…

jeszcze raz ja zerknijcie jeszcze raz no to logo bo ja sie juz pogubilem z tym wszystkim i nie wiem czy czegos nie namieszałem

Jeszcze raz przeanalizuj to co zostało napisane wyżej, bo to o czym była mowa (miedzy innymi logitech search deskop) cały czas siedzi :wink:

Odinstaluj w trybie awaryjnym Desktop Messenger i usuń plik Lbjeaj32.dll , resztę wpisów hijackiem

Zbędniki:

Start >>> Programy >>> Autostart >>> kasacja z prawokliku.

Start >>> Uruchom >>> msconfig >>> w zakładce Uruchamianie wyłącz ten wpis.

XP-Antispy odinstaluj messengera, zaznacz opcję w ustawieniach. :stuck_out_tongue:

a koniecznie mam wywalic logitecha?? bo ja bym nie chciał tego robic za bardzo??

Wywal, to program mało uznany; nie będziesz mieć problemów i wszystko będzie działać! Zastosuj się do rad Gutka.

Wiec go zostaw.Nie ma koniecznosci usuwania i nigdy nie było w takim przypadku jak ten :slight_smile:

jak pozbyc sie tej tapety???

niebieskie tło a na srodku czarne pole z napisem "“yor system infected”

i przy włączaniu wyskakuje zapytanie czy dalej blokować program MDI czy coś podobnego to jest z Avast-u

tylko te dwie rzeczy i jestem uratowany

błagam was mam do jutra rana czas :slight_smile:

Poczytaj, może znajdziesz jakieś rozwiązanie:

http://www.searchengines.pl/phpbb203/in … opic=31936

Daj screena.

Jak to robić masz tu:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … =screen%2A

a to pech :smiley: :smiley:

Dziwnym trafem nagle pojawia sie

Swietne doprawdy swietne .Scren tu na forum i precyzuj swoje problemy,chyba ze robisz sobie z nas durniow ,bo to tak wlasnie wyglada :evil:

http://imageshack.us] %7Boption%7D

na tym screnie widac dokładnie 2 moje problemy (juz tylko 2)

pierwszy to tapeta

drugi to ten komunikat

sorki ale jestem zakrecony jak psi dydek :frowning:


obrazek jest za duży

ukryłem

monczkin

Zablokuj to na razie. Coś podejrzanego :?

Co do tapety, przeczytaj tamten artykuł, zastosuj się.

I skan programami anty.

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=23036

A co z usuwaniem problemow podanych powyzej?(usuwanie w hijacku)

Wiec daj nowy log po usunieciu tego co podali koledzy powyzej :slight_smile:

Z pewnoscią nic nie usunales ,a na dodatek nie sprecyzowales swojego problemu na wstepie i zanosi sie na to ,ze wszystko zacznie sie od poczatku----czytaj-- nowy log :slight_smile:

i czy wkleić tą liste z HjT Generate startup list??

Tu masz plik od tej tapety

Pliki na czerwono usun ręcznie z dysku

Plik wininstall.exe na wszelki wypadek ciachnij programem Pocket Killbox czyli odpalasz Killboxa zaznacz opcję Delete on Reboot następnie w polu Full Path of File to Delete wklej ścieżke:

C:** winstall.exe**

następnie program będzie pytał o restart (oczywiście zgadzasz sie)