Pilnie Telefonu CDMA axesstel = Px300

Witam

Mój dostawca telekomunikacyjny zaskoczył mnie na całego gdy zgłosiłem mu usterkę na lini przedstawiciel operatora odłaczył mnie od centrali i wręczył mi telefon stacjonarny CDMA Axesstel Px300 http://translate.google.pl/translate?hl … 26hs%3D0Gm pracujący w CDMA2000 Powiedziano tylko tyle ze to w ramach modernizacji sieci i jak go nie przyjmę to Oni nie będą świadczyć nam usługi… Gdyby nie umowa terminowa powiedziałoby się Papa. Pominę to że 2 miesiące temu kupiłem nowe normalne aparaty telefoniczne. Gdy był zakładany telefon to za dodatkową opłatą wykonano nam dodatkowe gniazdko do drugiego domu znajdującego się na tej samej posesji. Spowodowane było to tym ze dom do którego Panowie monterzy doprowadzili kabel od słupa był w budowie. i tak mieliśmy telefon stacjonarny na dwóch domach o jednym numerze. Jak zakładano to problemu nie widziano. Problem zrodził się teraz gdy zmuszono nas do przyjęcia telefonu CDMA który Oni udostępnili.

Dali nam teraz jeden aparat co prawda przenośny więc można by sie cieszyć bo teraz tel domowy mogę mieć praktycznie wszędzie zamiast kabla ma antenę odbiorczą tylko ze… Nie mogę teraz mieć internetu z gniazdka tel … Mam jeden aparat na 2 domy gdy ktoś dzwoni a aparat jest w drugim domu to musi mi go ktoś przynieść i analogicznie.

Mam więc pytanie gdzie w Polsce można kupić taki tel axesstel = Px300 jak udostępnił nam jeden z wiodących alternatywnych operatorów telekomunikacyjnych lub inny działający w CDMA 2000 tak abym nadal miał 1 nr na 2 aparatach i nie musiał wędrować z jednym aparatem.

Proszę o linki i o opinie o tej technologi CDMA2000 czy można mieć z tego neta bezprzewodowo i w ogóle.

Witam,

więcej pomocy możliwe że uzyskasz pod tym adresem:

Forum bez kabli

Pozdrawiam,

Rafał

rafi84tek Dzięki trudna to materia jest z tym sprzętem pod CDMA Jest to rozwiązanie przyszłościowe, ale…