Pilot do kompa

witam.Kupiłem pilot do kompa a dokładnie do windows media center na vista.I mam pytanie.Czy jest gdzieś jakieś oprogramowanie dzięki któremu mógłbym przypisać klawiszom z pilota odpowiednie funkcje?Zaznaczam że nie mam żadnego softa do pilota bo podłączeniu czujnika pod usb sam pobrał z sieci wszystkie sterowniki.

czekam na konkretne porady.

z góry dziekuję

Jest takie oprogramowanie Event Ghost, mi się co prawda nigdy nie udało się w pełni go skonfigurować ale może ty będziesz miał więcej szczęścia. Jest jeszcze darmowy program o nazwie bodajże “zdalne sterowanie” niestety nie znalazłem jego strony domowej w Internecie. Jednak mój znajomy ma go u siebie na dysku więc jeżeli chcesz, to mogę Ci go (najwcześniej dzisiaj wieczorem) podesłać.

Znalazłem też coś takiego, niestety nie wiem czy ten program będzie działał z każdym pilotem :). Warto spróbować.

Napisz jeszcze markę i model tego pilota. Jest to pilot na podczerwień czy radiowy?

Często tanie piloty sprzedawane na Allegro nie mają właśnie oprogramowania albo mają oprogramowanie, które nie zawsze chce działać poprawnie.

Gdybym miał kupować pilota do komputera, to zastanawiał bym się minimum nad pilotem Maxtera, którego zresztą używam (wygrałem w konkursie dobreprogramy.pl) i jestem z niego zadowolony :). Szkoda tylko, że producent do dnia dzisiejszego nie wypuścił oprogramowania pod Vistę. Natomiast jeżeli masz dużo sprzętu, to warto by zainwestować w uczącego się pilota Logitech’a za pomocą którego oprócz komputera można sterować też każdym innym urządzeniem w domu - niestety takie piloty Logitecha to już wydatek kilku stówek.

a jak mam dodać pilota do tego programu?