Pimp My Ride

cczzy lubicie oglądać ten program wyrarzajcie swoje opinie jeśli tak który odcinek najbardziej wam sie podobał i czy jesteści za zrobieniem takiego programu w polsce

O czym ten program jest ? :?

Ee… pierwsze słysze? co to za program na jakim kanale i o której leci ??

na mtv i prowadzi go x-zibit

Program leci na kanale MTV. Jest on o gościach,którzy na zamówienie robią z jakiś poobijanych zużytych i rozklekotanych samochodów, cudeńka rodem z Need for speeda,czy filmu “Za szybcy za wściekli”.

Oglądałem ten program kilka razy i nawet mi się podoba.

hmm… ciekawe… muszę kiedyś obejrzeć :spoko:

powiem tak, gdyby była polska edycja tego programu to bym zapierdzielał na złom po jakiegoś gruchota :lol:

No z tego co tu opowiadacie to fajnie by było jakby była polska wersja. Ale i tak sobie tego programu nie obejrze bo mtv nie mam :frowning:

Mi właśnie włączyli do kablówki - petrus.pl . :slight_smile:

Czasem, jak się zdarzy, obejrzę.

To wcale nie jest program gdzie z samochodu nieżywegorabia cuda bo oni za maxymalnie 20 000 $ przerabiaja elementy zewnetrzne a nie silnik!! Wiec samochodu ze zlomu ci nie wezma ani po powaznym wypadku!

Jesteś w błędzie. Oglądałem odcinek w którym wymieniono silnik,podwozie i inne mechaniczne części.

Myle ze chodzi ci o odcinek z garbusem… owszem ale to byl chyab wyjatek!

Zawaliste :slight_smile:

Fajne są tuningii … :lol:

Ludziee nie wiecie co to Pimp My Ride :o :o :o

Ogladalem chyba wsyztkie odcinki, najbardziej podobal mi sie odcinek z hondą civic gdzie drzwi otwieraly sie do gory :o A w aucie zamontoawli kolesiowi SoftDrive :smiley: czyli kompa :smiley: do tego z nawigacja gprs itd:). Fajnie jakby bylo cos tkaiego w p olsce, tylko kto w p olsce odpicowal by tak samochod jak ta ekipa x-zibita nie wiem jak sie nazywają ale mniejsza z tym :stuck_out_tongue:

mówi sie ze s trupa robią ful wypas car http://www.mtv.com/onair/dyn/pimp_my_ride/series.jhtml?_requestid=44444

sory ale jestem dyslektykiem

a **** z silnikiem jakbym potem wszystko spylił to zawsze 20 000$ do przodu :stuck_out_tongue: