Pinacle TV Center brak obrazu, jest dźwięk

Witam mam problem z programem tak jak w temacie, to jest ten program do telewizji cyfrowej w laptopie, tej co to teraz zrobili, no i mianowicie dwa kanały słowackie które tam się znajdują to działają, a reszta polskich działa na zasadzie, że dźwięk jest a obrazu nie ma, od czego to zależy ? Może trzeba skonfigurować jakoś ten program lub jest jakaś inna przyczyna. Za pomoc z góry dziękuję i pozdrawiam.

Na innym programie masz takie same kłopoty?

Wygląda na to jakbyś miał tuner MPEG-2, a w Polsce standard to MPEG-4 i wtedy właśnie dźwięk jest a obrazu nie ma

Tylko że na Słowacji też maja MPEG-4 może z Czech łapiesz bo tam jest MPEG-2

Bardzo możliwe, że to nie ze Słowacji tylko z Czech. Wiem, że tam w opcjach była możliwość wyboru między MPEG-2, a czymś innym tylko właśnie nie pamiętam czym, a nie było MPEG-4 z tego co pamiętam. A to nawet nie wiedziałem, że są jakieś inne programy do tego. Można prosić o jakieś nazwy ?

Najpierw powiedz jaką masz kartę tv… Może masz wbudowana w laptopa, ale to jaki ten laptop?

W Windows Media Center sprawdź

Witam ja tez mam ten sam problem glos mam a wizji nie ma. Ja mam Sony VAIO VPCEB3S1E. Nie wiem jak to ugryzc nawet, porobilam prezenty bo atrakcyjna cena a tu taki klops :frowning:

witam,

mam ten sam problem…

telewizja działa w Niemczech, Francji i w Angli (ale tam chyba nie wszystkie kanały)

Musi być MPEG4? To ma oznaczać że w Polsce nie będzie działać?

W Polsce przy zmianach kanałów wyświetla sie komunikat: WŁAŚCIWOŚĆ H264 JUŻ WYGASŁA

Czy ktoś sobie juz z tym poradził?

Kolego, Po prostu licencja a ten soft ci wygasła i w tym jest problem. Pobierz sobie jakiś darmowy soft.