[PING+UPspeed] Pomocy!

(Ajsfreesz) #1

Sluchajcie mam dosyc nietypowy problem mam internet 6 mb i do tej pory zawsze problemy z moiom upspeed i mysle ze od tego mam duzy ping w np cs na angielskich zawsze mam +60 a na polskich +90 a moj kumpel am gorszy net i pingi angl. +30 a w polsce +65. Moze cos z rejestru wykasowac a moze jakis programik pomoze MAcie tutaj muj rezultat z speed tesy z serwera angielskiego i polskiego. Pozdrawiam Kacper

1268194928.png

1268196489.png

(Kpc21) #2

mój

W takim razie ma lepsze łącze pod względem jakości.

Rozumiem, że te speedtesty, to jeden jest twój, a drugi kolegi. Ale w takim razie powinniście mierzyć ping do tego samego serwera, najlepiej najbliższego. Skoro znajdujesz się w UK, to dlaczego mierzysz pingi do Bydgoszczy?

(Ajsfreesz) #3

Nie ten drugi to jest moj pierwszy pokazuje server najblizszy mnei a drugi moj jakie mam pingi w polsce z angli

(Kpc21) #4

Raczej nic na to nie poradzisz, poza zmianą usługodawcy.

(scripter1) #5

Speedtesty to ci tylko sprawdzają jaką przepustowość ma twoje łącze ale nie sprawdzają jakości samego łącza.

Jakość łącza sprawdź sobie na http://pingtest.net/ - ten test mierzy miedzy innymi ilość traconych pakietów i inne rzeczy mające wpływ na wysokość pingów oraz wahania wysokości pinga.