[PING+UPspeed] Pomocy!

Sluchajcie mam dosyc nietypowy problem mam internet 6 mb i do tej pory zawsze problemy z moiom upspeed i mysle ze od tego mam duzy ping w np cs na angielskich zawsze mam +60 a na polskich +90 a moj kumpel am gorszy net i pingi angl. +30 a w polsce +65. Moze cos z rejestru wykasowac a moze jakis programik pomoze MAcie tutaj muj rezultat z speed tesy z serwera angielskiego i polskiego. Pozdrawiam Kacper

1268194928.png

1268196489.png

mój

W takim razie ma lepsze łącze pod względem jakości.

Rozumiem, że te speedtesty, to jeden jest twój, a drugi kolegi. Ale w takim razie powinniście mierzyć ping do tego samego serwera, najlepiej najbliższego. Skoro znajdujesz się w UK, to dlaczego mierzysz pingi do Bydgoszczy?

Nie ten drugi to jest moj pierwszy pokazuje server najblizszy mnei a drugi moj jakie mam pingi w polsce z angli

Raczej nic na to nie poradzisz, poza zmianą usługodawcy.

Speedtesty to ci tylko sprawdzają jaką przepustowość ma twoje łącze ale nie sprawdzają jakości samego łącza.

Jakość łącza sprawdź sobie na http://pingtest.net/ - ten test mierzy miedzy innymi ilość traconych pakietów i inne rzeczy mające wpływ na wysokość pingów oraz wahania wysokości pinga.