Ping

Dlaczego w grach mam pingi od 200 do 1000? Miałem kiedyś góra 70! Neo 1MB, prędkość ściągania ta sama co była :shock: To nie problem po stronie Neo, ani admina mojej sieci :?

ping podczas gier on-line możesz zmniejszyć wyłączając zbędne usługi, programy i inne rzeczy z których nie korzystasz :slight_smile:

No co chodzi w tle? Kaspersky 5 PL, Kaspersy Anti-Hacker, Cheating-Death, HLSW, GG. Tyle, nic więcej.

osobiście na czas gry zawsze wyłączam antywirus i gg ponieważ bardzo mi sie wtedy ping zwiększa 8)

ford_focus pingi w grach zależa w szczegulności od serwera…

Poprubuj na innych serwerach pograc… i zobacz co jest… polecam niemieckie… zalezy jaka gra…:slight_smile:

Wszyscy mają pingi 30 - 70, a ja jeden mam 400. To tylko przykład, na zagranicznych to do 1300 :placze:

Złączono Posta : 08.09.2005 (Czw) 7:33

Znalazłem drania :smiley: w Menadżerze zadań jest takie coś jak “Proces bezczynności systemu”, on mi zjada 89 - 99% procesora. Jak go wyłączyć? Lub chociaż uspokoić :smiley:

Złączono Posta : 08.09.2005 (Czw) 8:02

PS w awaryjnym mam pingi góra 80, ale nie mam dźwięku. Help me :placze:

eee… jednak ten proces tak musi mieć !!

U mnie zjada 98-99% ale wchodzisz w wydajność !!

I tam masz “użycie procesora” !!

edit:

Nie wyłączysz go ani nie “uspokoisz” :!:

Jeżeli jednak już chcesz go zlikwidować wyłacz kompa :slight_smile: (żarcik)

Złączono Posta : 08.09.2005 (Czw) 8:33

Jesteś pewien, że nie masz oprogramowania szpiegowskiego ??

Ono potrafi “zamulić” kompa.

Jeśli nie masz to może też być wina programu P2P.

Ja miałem ostatnio iMesha i nie wiem w jaki sposób ale nagle zniknęło mi miejsce na dysku !!

Dobra, dobra, rano zastartowałem sobie do trygu aw., wchodzę do gry i ping mam cały czas poniżej 80. Co jest do !@#$%? Co jest grane :|, jakby nie to, że w aw. nie ma dźwięku, to bym sobie grał, ale ciężko w CS grać bez głosu…

No to wklej loga :?

Wczoraj czy przedwczoraj wklejałem loga, zerknij do Bezpieczeństwa, ale jak chcesz:

Wczoraj dwa razy skanowałem kasprem.

masz w cs’ie loos ? chocke ?

wpisz net_graph 3 i zobacz…

Rada od ETplejora :D. Wyłącz wszystkie programy(gg, p2p) Wywal wszystkie kontrolki z przybornika :o (znowu nie pamiętam nazwy)(tam gdzie jest słoneczko gg, drukarki, tlena, itp), mnie to pomogło. Drugim sposobem jest pogrzebanie w ustawieniach gry i wyłączenie niektórych opcji (np. krew, łuski pocisków, ciała zabitych) bo to też spowalnia grę i skonfigurowanie tych odpowiedzialnych za łacze.