Pingi [Dialog] Co do nich napisać

Witam mam internet z Dialogu jako że jestem graczem cs niski ping jest dla mnie podstawą tak więc napisałem do nich oni mi kazali zrobić rożne testy .

Tak więc zrobiłem testy Traceroute ping netstat ipconfig all speedtest i wszędzie wykazywało że mam pingi 60-80 przy internecie 2 mb to lekka przesada z resztą ja wiem że większość pewnie tak ma ale ja próbowałem pisałem do nich a oni bezczelnie mi automatem spamowali . Albo że wszystko jest w porządku takie pingi są okej albo że wina komputera wirusy itp. Poprosiłem ich o fast path i znów pisali z automatu że z przyczyn technicznych nie mogą uruchomić …

Robiłem wszystko co w mojej mocy zaby ten ping zmniejszyć inne Mtu usuwałem ipv6 mam program cfosspeed

Co mogę im napisać czy coś zdziałam jakie mogę podać argumenty mamy małe osiedle i każdy z nas ma dialog nie mamy światłowodów a wiekszość z nas gra w gry w które wymagany jest mały ping :x Pomocy Pimp My Dsl !

Nic nie możesz zrobić ty ani oni, bo Dialog = Netia = dzierżawa łącz od TP.

nom niestety mam na kablach tp …

A skrzynka z portami 100 metrów ode mnie ale nie pomyślą nad światłowodami bo po co …

a np jeżeli jestem niezadowolony z usług które świadczy mi operator i za taką cenę żądam aby poprawić jakość mojego łącza .

federacją konsumentow postraszne :twisted: hehe

niestety pingu ci nie zagwarantują jeśli nie przekracza pewnych wartości to dla nich wszystko będzie ok możesz zmienić dostawce na TP jeśli kable są ich możliwe że więcej zdziałasz.jaki masz modem/router ?z tego co piszesz że skrzynka 100 metrów od ciebie ,musiałbyś mieć bardzo dobre parametry linii przy tej odległości i przy zmianie przepustowości na większą pingi powinny spaść przynajmniej o połowę.kiedyś jak ktoś miał blisko centrale i przepustowość do 2Mb mogli włączyć fast na stałe teraz to chyba wszystko jest automatycznie ustawiane na interleaved

Tzn skrzynka może być 100m od Ciebie, ale kable mogą iść i kilometr zanim sygnał dotrze.

Jeśli chcesz napisz mi na pw adres zamieszkania i nr tel. domowego to sprawdzę ci w skantarze netii ile rzeczywiście masz do centrali i czy dostępne jest u Ciebie LLU.