Pioneer czy LG

Witam chce sobie kupić nową nagrywarkę DVD. Słyszałem że pioneer robi też dobre nagrywarki więc teraz mam mały problem z wyborem między LG a Pioneer, którą wybrać??

Może podasz jakieś konkretne modele :?:

Nie potrafię powiedzieć dokładnie jak jest teraz ale jakieś może 4 lata temu miałem napęd Pioneer z zawrotną prędkością odczytu - 36x :smiley: i do tej pory jeśli jest płyta CD, której nie mogę już nigdzie odczytać to smiało walę ją do starego poczciwego Pioneer’a i w 90% przypadków sobie z nią radzi :wink: … A co do LG … Jakoś nie przekonuje mnie ten sprzęt … Brat ma taką, szfagier też i zawsze coś tu nie pasuje coś tam … Niby nic ale zawsze coś jest … ALe poczekaj na opinie może o konkretnych modelach :wink:

Modele modelami :slight_smile: Chodzi mi o to żeby doradzić co jest lepsze.

Ja polecam Pioneer DVR-112D ~120zł. Miałem kontakt z paroma modelami LG i nie polecam.

A ja mam od zawsze 2 nagrywarki LG, miałem BenQ, Lite-on, Philipsa, każdą musiałem choć raz wymienić, a LG nie ruszałem nigdy i do tej pory nie mam z nimi żadnych ale to żadnych problemów.

Moim zdaniem Pioneer to dobry sprzęt. Sam używam nagrywarki Pioneera od ponad dwóch lat i jestem zadowolony.

posiadam lg h22l zadowolenie w 100%