Pionowe kreski na ekranie laptopa

(Jony8988) #1

Witam, myślę że okazyjnie kupiłem za 100zł laptopa: http://allegro.pl/packard-bell-1-6ghz-5 ... 95250.html

wszystko ładnie chodzi :slight_smile: tylko jest problem z matrycą otóż jest na niej na całej długości od góry na dół parę cienkich pasków koło siebie tak z pół centymetra po lewe części ekranu ... czy jakoś tak :smiley: i gdy docisne obudowę zostaje tylko jeden pasek :slight_smile: zastanawiam się jak to zrobić ? proszę o pomoc bo to mój pierwszy laptop i mi się bardzo podoba ze względu na to że mam w domu WiFi i chodzi na nim internet wyśmienicie :smiley:

(Ostatni Mohikanin) #2

W podanym przez ciebie linku wciąż widnieje laptop do kupienia - za 549 zł... Aukcja trwa do soboty... :^o

(Jony8988) #3

moze zle sie wyrazilem , kupilem takiego samego laptopa :wink:

(Lemanzkt) #4

W swoim IBM mam podobny problem z tymi paskami : P wydaje mi się że to coś z taśmą łączącą płytę główną z matrycą.

(Krzysztof Dubas) #5

A moim zdaniem... może to być wina sterowników... ale to optymistyczne rozwiązanie jest mało prawdopodobne... Zakładałbym uszkodzenie matrycy... Mam już dwa takie laptopy na firmie, instalacja nic nie zmieniła... Raczej pozostaje Ci się do tego przyzwyczaić (bo nie sądzę, że do laptopa w takiej cenie będziesz szukał matrycy)... ale to też zależy od tego ile tych pasków tam masz i jak wielkich...

(ryba1986) #6

jeżeli pionowe paski znikają gdy np otwierasz lub zamykasz matryce albo dociskasz obudowę w pewnych miejscach to raczej będzie taśma

(Jony8988) #7

no właśnie gdy dociskam obudowę w pewnym miejscu to paski znikają i jest wszystko ok ... :confused: