Piosenki, których możemy słuchać i słuchać

Coś pięknego <3

1 polubienie

Gdy Yerba zaczyna działać :slight_smile:

1 polubienie

@antonigodek - i Ty tego ‘coś’, co powyzej możesz słuchać i słuchać? O matkooo…

Coś co można słuchać, ale właściwie patrzeć na tego GOŚCIA - to jest uczta dla ucha i oka!

Generalnie i tak i nie. Mysle ze nadal raperzy nawijaja co mysla i co chca . Niekoniecznie jak to mowisz “pod publiczke” zwyczajnie znajduje sie na to odbiorca. I to jest smutno ze takie gowno zalewa internet.

oczywiscie mozna dodac teorie spiskowa ze na czasie specjalnie promowane sa takie gowniane tresci . Az dziw mnie bierze. Naprawde tam nie ma czego szukac jedynie jakies tanie sensacje.

Takie robi sie nam spoleczenstwo.
Do tego nieswiadomosc tego jak jestesmy manipulowani przeraza.
A im mlodszy tym bardziej.

Swoja droga fajny temat. Nawet na przykladzie tego widze jak sam youtube totalnie ogranicza poszerzanie horyzontów - paradksoalnie. Nie znajde tam takich kawalków jak w tym temacie.

Znajde jedynie coś co mi się sposob. Cos co widziałem wczesniej.
A jak dban o “prywatnosc” to tym bardziej to co jest promowane to smiech na sali

Mysle ze im bardziej ograniczasz wszystkie te patenty to lepiej.

A wracaj do muzyki. Jest bardzo dużo dobrej. Tylko dlaczego promowana jest ta gówniana …
Z drugiej strony widocznie gówno dla każdego to co innego.
I kółko się zamyka.

A może. Jednak dla youtube, guugla ,fejsika lepiej kiedy jesteśmy coraz głupsi i bardziej prymitywni?
Ktoś na tym wygrywa.
Tylko pytanie kto.

A najlepsze jest to że my głupie dzieci wszystkiego pod ręką myślimy że jest to układ WIN - WIN …

Wiesz, rapu słucham od ponad 20 lat. Praktycznie prawie od początków jego istnienia w Polsce i dorastałem razem z tą muzyką i widziałem jej rozwój. Tak rodzimy rap amerykański, niemiecki, francuski czy nawet holenderski.

Ja rozumiem, że każdy chce robić kasę na muzyce i nie mam nic przeciwko temu, ale wielu raperów, którzy byli na topie 20 lat temu się wypaliło - jedni dali sobie spokój w odpowiednim czasie i zaprzestali z nagrywaniem, drudzy ciągną to dalej i nagrywają na siłę. Niestety nieliczni, którzy są w branży od tych 20 czy nawet 30 lat potrafią nagrać jeszcze zaskakujące kawałki. Niestety raperzy stali się bardzo monotematyczni i tylko nieliczni potrafią ngrać płyty, które nie są kopią poprzedniej z innymi podkładami. Nie przeszkadza mi, że ktoś ma z tego kasę, bo bez tego nie ma rozwoju i nie można iść dalej.

1 polubienie

Lubię takie klimaty które nie są mainstreamowe

Mi ostatnio wpadło w ucho coś takiego. Zajebiste :smiley:

1 polubienie

Z życzeniami dla naszych piękności, także forumowych… choć ich wciąż tak mało :frowning:

1 polubienie
1 polubienie
1 polubienie


Najlepsze obie wrzucone na YouTube z tą samą datą :mage: :woman_mage: :star2: :star:

Coś muzyka odchodzi do lamusa?


prędkość na 1.5 lub 1.75 i nawet lepsze niż oryginał jak dla mnie.

Pewnie już wrzucałem, ale nic nie zaszkodzi wrzucić jeszcze raz: