Piosenki w mp3 przelatują po niepełnym odtworzeniu

Witam,

Dziś przydarzył mi się taki przypadek. Po włączeniu piosenki kawałek leci przez kilka sekund i przełącza się na drugą i tak każda po kolei.

Da się coś z tym zrobić ? :slight_smile:

Przejrzyj dobrze opcje odtwarzacza, czy przypadkiem nie włączyłeś jakiejś prezentacji playlisty czy czegoś w tym stylu. “Objawy” dziwnie wskazują na foobara :slight_smile:

Nic takiego nie widzę :roll:

Może Ty coś ‘zauważysz’

Menu główne: SYS (record time, backlight, backlight mode, language, Power off, replay mode, contrast, online mode, memory info oraz firmware)

Menu w trakcie odtwarzania: repeat, equalizer, tempo rate, replay, replay times, replay gap.

Łooo, z tym zauważeniem to będzie trudno. :slight_smile: Nie używam foobara, jakoś mi ten programik “nie podszedł”. Wspomniałem o nim, bo widziałem gdzieś opis takiej sprytnej wtyczki potrafiącej wygenerować taki właśnie przegląd playlisty, po kilka-kilkanaście sekund z utworu i całość zapisać jako jeden plik ogg.

Na twoim miejscu przejrzał bym ustawienia wtyczek. Szczególnie tych DSP i/lub od zarządzania playlistą. Popatrz w ustawienia crossfadingu[*] (szczególnie fadeout) czy nie ustawiłeś kilkuminutowego zanikania głośności, zobacz ustawienia “gapless playback”[*] czy przerwa między utworami nie jest ujemna i czy nie jest to za duża wartość… Ostatecznie “wywal” wszystko z %appdata%\foobar i zacznij ustawianie programu od początku :slight_smile:

goomish troszkę źle mnie zrozumiałeś :stuck_out_tongue:

‘Piosenki w mp3’ miałem na myśli takie urządzenie odtwarzające :stuck_out_tongue: No, ale to chyba moja wina bo źle sformułowałem nazwę tematu :stuck_out_tongue:

Już i tak sobie poradziłem :stuck_out_tongue: Dzieki :wink:

A w opcji replay masz zaznaczone normal?? bo jest tam opcja intro i wtedy puszcza w zależności od palyera od 5sekund do 30 sekund

lord_daron właśnie to miałem zaznaczone :stuck_out_tongue:

Teraz to mam inny problem z tym urządzeniem.

Gdy puszczę muzykę i trzymam mp’ka w dłoni to gra a jeśli włożę do kieszeni (nie zależnie czy jest włączone ‘hold’) to się wyłącza. Gdy go biorę spowrotem do ręki to pisze ‘Waiting’. O co chodzi ? :?

A możesz napisąc co to za player (jaka firma, pojemnść). Spróbuj odłączyć słuchawki i schować go wtedy do kieszeni (bez słuchawek),zobaczymy czy wtedy wyskoczy “Waiting”.

Napisz jaki efekt mojego eksperymentu!!

Już sobie poradziłem :stuck_out_tongue:

Wystarczyło położyć (np. na kluczach) aby go tak nie trzęsło :wink: