Piraci z kaaibów kody

Witam potrzebuje kody do piratów z karaibów mam polską wersje a te co podaja nie działaja

skopiuj seadogs.c z podkatalogu PROGRAM i init_pc.c z PROGRAM/Controls w grze wcisnij Y-niesmiertelnosc U-shotgun mode I-+100.000 sztuk zlota O-+50 punktow umiejetnosci

wiec bardzo prosze o pomoc najlepiej kontakt na gg 2044560

po co ci kody?? tą gre mozna z łatwością przejść bez nich…

a na jakim etapie jesteś?? jeżeli jesteś przed misją co w niej musisz wydeletować zamek w Grennford(czy jakoś tak) to muszisz mieć co najmniej 2 niszcziciele.Musisz grać od począdku i każdą kase co bedziesz miec dawaj do takiego ziomka na wyspach co on twoją kase przechowuje.Mały tips - jeśli masz złoto u ziomka nie?? to muszisz dobrze i grzecznie wykonywac misje w tedy ci kasa rośnie i możesz kupić statek , a jak ochraniasz jakiegoś kupca i go na środku moża zamoczysz to ci takie morale spadnie chyba.ale bedziesz miał kase na statek ino muszisz miec kapitana do prowadzenia statku i załoge bo sam nie popłynie a jeśli tak to bedzie płynoł wooooollllnooooooo :slight_smile:

Złączono Posta : 25.07.2006 (Wto) 22:51

A jak se niemożecie poradzic z grami to myślcie jak to przejść a nie kody wposywać.Większa radość jest jak sam przejdziesz gre ,a nie z kodem. Ja piratów przeszedłem za 7 razem bez kodów.

Kody są dla tych którzy niemogą przejść danego etapu czy czegoś tam - jak jest możliwość to sie je wpisuje jak niema takiej opcji to trzeba główkować

PaPa

Pozdrów krewnych :slight_smile:

Zna ktoś kod na nieśmiertelność jak ktos zna to niech napisze bo ja nic nie moge znalezc :frowning: . A jak macie cos napisac to prosze żeby było to dokładne. Bo ja jeste przy grennford i nie umiem dalej prejść bo jak dam odziały lądowe to mnie zabijom