Piractwo czy reklama

Pomóżcie mi w takiej sprawie. Syn chciał sobie kupić obuwie sportowe firmowe

Bo twierdzi ,że na W-Fie prawie każdy takowe posiada. Akurat szkoda mi kasy (ok. 2,5 stówki)

Kupiłem mu zwykłe za 50 pln, z moich oryginalnych prawie nowych (mechanicznie uszkodzonych)

odprułem pasek z napisem Reebok przykleiłem na jego buty. Syn zadowolony ja mam kasę w kieszeni.

I pytanie czy to piractwo przemysłowe czy reklama firmy Reebok

Według mnie to jeżeli Reebok nie poniesie w tym wypadku żadnej straty to to nie może być piractwo.

Proszę o wypowiedzi

Szczerze, ja bym to nazwał zupełnie inaczej :arrow: głupota ludzka.

Jeżeli teraz ulegasz synowi, to co zrobisz za parę lat, jak Ci powie że nie będzie jeździł Maluchem, bo wszyscy koledzy mają Beemki ??

Załatwisz znaczek BMW i przyczepisz zamiast loga Fiata.

:stuck_out_tongue:

BTW Wszoła nasz olimpijczyk za taki numer zapłacił grubę kasę.

nie sądzę aby firma Reebok pochwalała tego typu rozwiązania, powiedzmy że te tańsze buty rozlecą się za miesiąc lub dwa, każdy będzie widział napis reebok i stwierdzi ze to lipa za grubą kasę… a poza tym to czy do dobijania na wfie potrzebne są buty za ponad 200? przecież to chore… ja bym powiedział że teraz co po niektórzy mają w bani cyrk a w d*** LasVegas… szkoła to nie pokaz mody, to że ktoś ma lepsze ubranie nie świadczy o tym że jest lepszym człowiekiem czy jak w przypadku lekcji wf lepszym “sportowcem”…

u nas w szkole dyrektor zarządził (z wielu powodów) żeby każedy uczeń miał zwykłe halówki

Niestety nie wiem czy jest to stosowane do dziś (to była podstawówka) teraz jestem w gimnazjum

A powiedz co w tym widzisz niestosownego ??

Odpowiednie obuwie do podłoża na sali i czego wymagać więcej ??

Na profesjonalne Adiki, Pumy czy Nike przyjdzie stosowny czas. Szkoła to nie rewia mody, czy targowisko próżności.

Tylko że te halówki to zwykły badziew. Ja ćwicze pilke ręczną i koledze halówki rozwaliły się w dwa tygodnie :o . Aktualnie mam od roku Adidas Stabil i jestem z nich zadowolony w 100%

A co do tematu to raczej oszustwo.

Gdzie w mojej wypowiedzi znalazłeś coś co mogło Ci dać podstawy aby uważać że ten nakaz mi się nie podobał ??

Dokładnie tutaj:

no porosyu nie wiem czy jest stosowane do dziś

nie wiem co tu może być takiego że Ci się wydaje że jestem do tego źle nastawiony :stuck_out_tongue:

pan “zawsze mam racje” fiesta sie pomylil ;] zdaje sie ze przeczytal ze uwazasz ze to nie jest stosowne do dzis :stuck_out_tongue:

JA też.

Oryginalne buty po przecenie można nabyć nawet po niżej 100 zł i to całkiem dobre, nowe. Te buty nie będą gorsze w jakości tylko, że jest model przestarzały, przez większość niezauważalny.

Ja widzę w tym ograniczenie wolności jednostki. Jedni są biedniejsi, drudzy bogatsi i choćbyśmy chcieli nie zmienimy tego i nie uchronimy uborzszych. Natomiast wyrzuty przez noszenie “nie modnych ciuchów” to inna sprawa.