Piractwo czy reklama

(York09) #1

Pomóżcie mi w takiej sprawie. Syn chciał sobie kupić obuwie sportowe firmowe

Bo twierdzi ,że na W-Fie prawie każdy takowe posiada. Akurat szkoda mi kasy (ok. 2,5 stówki)

Kupiłem mu zwykłe za 50 pln, z moich oryginalnych prawie nowych (mechanicznie uszkodzonych)

odprułem pasek z napisem Reebok przykleiłem na jego buty. Syn zadowolony ja mam kasę w kieszeni.

I pytanie czy to piractwo przemysłowe czy reklama firmy Reebok

Według mnie to jeżeli Reebok nie poniesie w tym wypadku żadnej straty to to nie może być piractwo.

Proszę o wypowiedzi

(fiesta) #2

Szczerze, ja bym to nazwał zupełnie inaczej :arrow: głupota ludzka.

Jeżeli teraz ulegasz synowi, to co zrobisz za parę lat, jak Ci powie że nie będzie jeździł Maluchem, bo wszyscy koledzy mają Beemki ??

Załatwisz znaczek BMW i przyczepisz zamiast loga Fiata.

:stuck_out_tongue:

BTW Wszoła nasz olimpijczyk za taki numer zapłacił grubę kasę.

8)

(sniper00) #3

nie sądzę aby firma Reebok pochwalała tego typu rozwiązania, powiedzmy że te tańsze buty rozlecą się za miesiąc lub dwa, każdy będzie widział napis reebok i stwierdzi ze to lipa za grubą kasę.... a poza tym to czy do dobijania na wfie potrzebne są buty za ponad 200? przecież to chore.... ja bym powiedział że teraz co po niektórzy mają w bani cyrk a w d*** LasVegas... szkoła to nie pokaz mody, to że ktoś ma lepsze ubranie nie świadczy o tym że jest lepszym człowiekiem czy jak w przypadku lekcji wf lepszym "sportowcem"....

(matiit) #4

u nas w szkole dyrektor zarządził (z wielu powodów) żeby każedy uczeń miał zwykłe halówki

Niestety nie wiem czy jest to stosowane do dziś (to była podstawówka) teraz jestem w gimnazjum

(fiesta) #5

A powiedz co w tym widzisz niestosownego ??

Odpowiednie obuwie do podłoża na sali i czego wymagać więcej ??

Na profesjonalne Adiki, Pumy czy Nike przyjdzie stosowny czas. Szkoła to nie rewia mody, czy targowisko próżności.

8)

(Szymon Stępniewski) #6

Tylko że te halówki to zwykły badziew. Ja ćwicze pilke ręczną i koledze halówki rozwaliły się w dwa tygodnie :o . Aktualnie mam od roku Adidas Stabil i jestem z nich zadowolony w 100%

A co do tematu to raczej oszustwo.

(matiit) #7

Gdzie w mojej wypowiedzi znalazłeś coś co mogło Ci dać podstawy aby uważać że ten nakaz mi się nie podobał ??

(fiesta) #8

Dokładnie tutaj:

(matiit) #9

no porosyu nie wiem czy jest stosowane do dziś

nie wiem co tu może być takiego że Ci się wydaje że jestem do tego źle nastawiony :stuck_out_tongue:

(Jadwiga Poczta) #10

pan "zawsze mam racje" fiesta sie pomylil ;] zdaje sie ze przeczytal ze uwazasz ze to nie jest stosowne do dzis :stuck_out_tongue:

(Grzesiekk) #11

JA też.

Oryginalne buty po przecenie można nabyć nawet po niżej 100 zł i to całkiem dobre, nowe. Te buty nie będą gorsze w jakości tylko, że jest model przestarzały, przez większość niezauważalny.

(Die Eye) #12

Ja widzę w tym ograniczenie wolności jednostki. Jedni są biedniejsi, drudzy bogatsi i choćbyśmy chcieli nie zmienimy tego i nie uchronimy uborzszych. Natomiast wyrzuty przez noszenie "nie modnych ciuchów" to inna sprawa.