Pisk odchodzący od komputera

(Andr W) #1

Witam!

Mam problem otóż od dłuższego czasu przy włączaniu komputera, mój komp wydaje pisk który bardzo mnie wkurza. Wydaje mi się że to może wina zasilacza, lecz jak go 2 razy wyczyściłem i odkurzyłem i nic, nadal ten pisk cho***ny. Jedynym sposobem na pozbycie tego pisku to kilka razy pięścią w komputer po chwili przestaje, ale gdy włączam następnego dnia znowu jest ten pisk. Boje się że coś może się popsuć komputerze jak będę tak codziennie go bił:stuck_out_tongue: Może Wy wiecie jak się go pozbyć raz na zawsze???

Help mE!!

(Por7ag3n) #2

Mam dokładnie to samo, chwile po uruchomieniu jest pisk.

U mnie to jest z nowego zasilacza, musze w końcu sie zebrać i odesłać Go .. może Ty też zmieniałeś zasilacz na nowy? Gdzieś czytałem, że to cewki piszczą ..

pzdr..

(Andr W) #3

tak ja wymieniałem ale kupe czasy temu.... a pamiętam że jak go kupiłem nowego to takich rzeczy nie miałem...

(Gugu007) #4

Jeśli to nie wentyle, to lepiej szybko napraw lub wymień zasiłkę, bo w tej chwili jest piszczącą bombą zegarową. :mrgreen:

(Szakal Rk) #5

sparawdz czy to piszczy zasilacz czy pc speaker z płyty głownej ile traw ten pisk i czy jest to jeden czy kilka?

(Matnis5) #6

Andr_w pisze:

Jesteś na dobrej drodze do uszkodzenia dysku,radzę więc dać sobie spokój z takimi metodami.

Jeżeli nie są to sygnały BIOS to otwórz obudowę i postaraj się zlokalizować żródło pisków(wentylatorki?)

(Andr W) #7

dysk mam obok obudowy :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 11.06.2007 (Pon) 23:36

jutro jeszcze raz odkurze całego kompa i sprawdzę (ostatnia szansa)

(Manniaczek1) #8

mam to samo lecz wraz z piskiem dzieja sie różne inne żeczy np. dokument automatycznie przewija sie do góry. U mnie pisk dochodzi z zasilacza!