Pisk odchodzący od komputera

Witam!

Mam problem otóż od dłuższego czasu przy włączaniu komputera, mój komp wydaje pisk który bardzo mnie wkurza. Wydaje mi się że to może wina zasilacza, lecz jak go 2 razy wyczyściłem i odkurzyłem i nic, nadal ten pisk cho***ny. Jedynym sposobem na pozbycie tego pisku to kilka razy pięścią w komputer po chwili przestaje, ale gdy włączam następnego dnia znowu jest ten pisk. Boje się że coś może się popsuć komputerze jak będę tak codziennie go bił:P Może Wy wiecie jak się go pozbyć raz na zawsze???

Help mE!!

Mam dokładnie to samo, chwile po uruchomieniu jest pisk.

U mnie to jest z nowego zasilacza, musze w końcu sie zebrać i odesłać Go … może Ty też zmieniałeś zasilacz na nowy? Gdzieś czytałem, że to cewki piszczą …

pzdr…

tak ja wymieniałem ale kupe czasy temu… a pamiętam że jak go kupiłem nowego to takich rzeczy nie miałem…

Jeśli to nie wentyle, to lepiej szybko napraw lub wymień zasiłkę, bo w tej chwili jest piszczącą bombą zegarową. :mrgreen:

sparawdz czy to piszczy zasilacz czy pc speaker z płyty głownej ile traw ten pisk i czy jest to jeden czy kilka?

Andr_w pisze:

Jesteś na dobrej drodze do uszkodzenia dysku,radzę więc dać sobie spokój z takimi metodami.

Jeżeli nie są to sygnały BIOS to otwórz obudowę i postaraj się zlokalizować żródło pisków(wentylatorki?)

dysk mam obok obudowy :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 11.06.2007 (Pon) 23:36

jutro jeszcze raz odkurze całego kompa i sprawdzę (ostatnia szansa)

mam to samo lecz wraz z piskiem dzieja sie różne inne żeczy np. dokument automatycznie przewija sie do góry. U mnie pisk dochodzi z zasilacza!