Piszcie co sądzicie o filmie wojna światów

Czy wam sie podobał czy nie…

i jaki film polecilibyscie najbardziej żeby zobaczyc…

Podobała mi sie Wojna Swiatow,A polecam ci obejec film pt.Mr.and Mrs. Smith

Strasznie mi się nie podobały Wojny Światów. Polecam Requim for a dream.

Nie podobał mi się. Z pierwowzorem to go tylko pantofelek i tytuł łączy. Na dodatek jeszcze ten Cruise… A fuj… Nie wiem co mnie podkusiło by pójść na to do kina… Chyba brak alternatyw…

B.dobry film :slight_smile:

taka super zapowiedź filmu a ogólnie dla mnie był średniawy :?

Świetny film, te potworki żywcem (no moze nie w 100%) z gry Half Life 2 aż mi sie łezka zakęciła w oku jak je zobaczyłem w filmie. Film gorąco polecam.

Równiez polecam bo Wojna światów dla mnie nic specjalnego.

Oglądam sobie ten film… Ciągle czekam na coś ciekawego, coś konkretnego co się będzie działo, a tutaj tylko próbują poniszczyć te trójnogi… Mało sensu. Myślałem, że te trójnogi to jakiś wstęp, po czym coś się zacznie. A tu nic. Koniec filmu :!:

Dokładnie podobnie czułem. Taka mizeria… I nagle koniec filmu.

Moim skromnym zdaniem zagrał bardzo dobrze…a ostatnio dobre wrażenie zrobił na mnie “Sin City”…choć to gatunkowo raczej inne produkcja,ale ma swój klimat…

Tu się zgodzę, grał porządnie, ale ja go nie lubię tak ogólnie… Ale muszę mu przyznać, że u mnie trochę zaplusował za tę rolę.

film sredni ale w sobotnie popoludnie mozna isc do kina :slight_smile:

Natomiast polecam serdecznie sin city !

Super film …ci ktorzy czytali komiksy milera szybko sie polapia w filmie …(mam wszystkie czesci :smiley: ) Ale film tylko od 18 …lat wiec mlodsi koledzy sobie niezobacza :frowning:

Ale ta granica jest jak najbardziej uzasadniona …poprostu to trzeba zobaczyc :slight_smile:

Bylem na premierze i az malo co galy mi niewypadly z wrazenia :smiley: :smiley:

Polecam serdecznie :slight_smile:

Zresztą jak na to forum, to powiem Ci kolego, że nawet jak miałby to być żart, to przesadziłeś

:x

zbędne posty wywaliłem i skasowałem ostrzeżenie. Na przyszłość pomyśl, zanim coś takiego napiszesz

Beznadziejny oklepany motyw, myslalem ze cos cekawego zrobia, malo sensu, a ci kosmici to juz wogle inteligetni… resumujac do d :x

a mi sie podobał! polecam takie filmy jak

-13

-Shes too young

-Uczen szatana

-Coach Carter

-… moglbym wymieniac w nieskonczonosc…

pozdro

Moim zdaniem film to jedna wielka kaszana… :?