Piszcie co sądzicie o filmie wojna światów

(Moderator18) #1

Czy wam sie podobał czy nie....

i jaki film polecilibyscie najbardziej żeby zobaczyc...

(Wojtek266) #2

Podobała mi sie Wojna Swiatow,A polecam ci obejec film pt.Mr.and Mrs. Smith

(S Kacperski) #3

Strasznie mi się nie podobały Wojny Światów. Polecam Requim for a dream.

(system) #4

Nie podobał mi się. Z pierwowzorem to go tylko pantofelek i tytuł łączy. Na dodatek jeszcze ten Cruise... A fuj... Nie wiem co mnie podkusiło by pójść na to do kina... Chyba brak alternatyw...

(Cyberneoxx) #5

B.dobry film :slight_smile:

(123448) #6

taka super zapowiedź filmu a ogólnie dla mnie był średniawy :?

(Philips Piotr) #7

Świetny film, te potworki żywcem (no moze nie w 100%) z gry Half Life 2 aż mi sie łezka zakęciła w oku jak je zobaczyłem w filmie. Film gorąco polecam.

(Meteo17) #8

Równiez polecam bo Wojna światów dla mnie nic specjalnego.

(Kam) #9

Oglądam sobie ten film... Ciągle czekam na coś ciekawego, coś konkretnego co się będzie działo, a tutaj tylko próbują poniszczyć te trójnogi... Mało sensu. Myślałem, że te trójnogi to jakiś wstęp, po czym coś się zacznie. A tu nic. Koniec filmu :!:

(system) #10

Dokładnie podobnie czułem. Taka mizeria... I nagle koniec filmu.

(Madafaker) #11

Moim skromnym zdaniem zagrał bardzo dobrze...a ostatnio dobre wrażenie zrobił na mnie "Sin City"...choć to gatunkowo raczej inne produkcja,ale ma swój klimat...

(system) #12

Tu się zgodzę, grał porządnie, ale ja go nie lubię tak ogólnie... Ale muszę mu przyznać, że u mnie trochę zaplusował za tę rolę.

(Koks497) #13

film sredni ale w sobotnie popoludnie mozna isc do kina :slight_smile:

Natomiast polecam serdecznie sin city !

Super film .....ci ktorzy czytali komiksy milera szybko sie polapia w filmie ....(mam wszystkie czesci :smiley: ) Ale film tylko od 18 .....lat wiec mlodsi koledzy sobie niezobacza :frowning:

Ale ta granica jest jak najbardziej uzasadniona ......poprostu to trzeba zobaczyc :slight_smile:

Bylem na premierze i az malo co galy mi niewypadly z wrazenia :smiley: :smiley:

Polecam serdecznie :slight_smile:

(Monczkin) #14

Zresztą jak na to forum, to powiem Ci kolego, że nawet jak miałby to być żart, to przesadziłeś

:x

zbędne posty wywaliłem i skasowałem ostrzeżenie. Na przyszłość pomyśl, zanim coś takiego napiszesz

(Zonkishi16) #15

Beznadziejny oklepany motyw, myslalem ze cos cekawego zrobia, malo sensu, a ci kosmici to juz wogle inteligetni.... resumujac do d :x

(Arizona) #16

a mi sie podobał! polecam takie filmy jak

-13

-Shes too young

-Uczen szatana

-Coach Carter

-......... moglbym wymieniac w nieskonczonosc........

pozdro

(Jr14) #17

Moim zdaniem film to jedna wielka kaszana... :?