Piszczy mi komputer

Dlaczego piszczy mi komputer? Cały czas jakiś Auxtin1 i Auxtin2 mają ponad 100stopni.

xLe0na4rd , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Na moje zasilacz od razu do wymiany bo nawet nazwy nie kojarzę (chyba że złą napisałeś) ale poczekaj na lepszych biegłych w tym temacie (mogę być spóźniony w czarnej liście).

 

“Pisków” pecet potrafi wydawać wiele. Pytanie czy to sygnał ciągły czy przerywany, czy jest np. 3 krótkie i jeden dłuższy… Podaj więcej szczegółów tego pisku i kiedy się on pojawia.

 

 

 

Jakim programem odczytywałeś? Auxtin to bodajże coś z płytą główną związanego bo znajomi chyba reklamowali płyty AsRock właśnie z tego powodu.

 

Podaj więcej szczegółów i zastosuj się do notki @Dimatheusa to zobaczymy co się da zrobić.

Ale ja miałem płytę ASUS’a H61M-K albo H81M-K nie pamiętam. Pisk zaczyna się, gdy gram w CS:GO lub przeglądam coś na Fejsie, wczoraj przyszedł było lepiej posiedziałem godzinę i nic, zszedłem na dół, wracam, słyszę znów ten ****** pisk, nie wiem nie długo nagram ten pisk jeszcze raz i go na YT wstawię i prześle tu link do nagrania. A temperatury sprawdzałem SpeedFan’em. Dziękuje czekam na odpowiedź. Aha jeszcze pare rzeczy. Gdy wymieniali zasilacz u mnie był też piszczał więc tamten wsadzili. Został procesor. Bo gdy przyłożyłem ucho to dźwięk szedł z środka płyty a tam znajduje się procek. Nie wiem chciałbym pograć bo jednak na tym kompie na FHD rozdzielczości są jednak te 70-80fps…

kolego tam jest ten procesor 

http://www.morele.net/procesor-intel-core-i5-3330-3-0ghz-6mb-cache-lga1155-box-bx80637i53330-514379/?gclid=COny0_y7jsUCFUMDcwodRa4AlQ&gclsrc=aw.ds

 

z tą płytą ?

http://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-h81m-s1150-h81-2ddr3-usb3-hd-dvi-ds-box-h81m-605249/

No tak. Ale jak coś z płytą to ją moge wymienić na Asus’a 

na pewno jest to ?

Płyta główna ASRock H81M S1150 H81 2DDR3 USB3/HD/DVI/DS BOX  

Procesor Intel Core i5-3330 3.0GHz 6MB cache LGA1155

Dokładnie: 

ASRock H61M-VG3 s1155 H61 2DDR3 USB3 mATX bulk 

Intel Core i5 3330, 3 GHz, 6MB Cache, LGA1155, 77W