pKP

Mam taki problem ile kosztuje bilet ulgowy Z lęborka do miastka wszedzie szukałem na stronach pkp ale nie znalazłem.

tam masz taki link - “cena” pod “szczegółowym wykazem połączeń” - zadzwonienie na jaką kolwiek stację pkp też chyba nie będzie problemem ??

http://rozklad.pkp.pl/bin/query.exe/p?

na dole masz Cena ale w sumie to jest chwilowo przeciażany serwer wiec lepiej zadzwon

Szanowna Klientko, Szanowny Kliencie,

żądane połączenie nie mogło być niestety przetworzone przez serwer. Możliwe, że serwer jest chwilowo przeciążony.

Prosimy o powtórzenie zapytania za kilka minut.

Dziękujemy

Kod: S8

Ceny nie moge zobaczyć:(

Złączono Posta : 18.08.2005 (Czw) 12:49

Znacie jeszcze jakies inne strony z rozkładami i cenami??

W sumie to najlepiej popytać w kasie , bo kiedy ja ostatnio kupowałem bilet to normalnie nie wiedziałem o co chodzi, bilet do miejscowosci x miał kosztować 120zł (taka cena była w necie)tam i z powrotem i początkowa w kasie na stacji , a tak od niechcenia zapytałem w kasie czy jest jakaś wakacyjna promocja , na to pani z okienka no że jest -25% od ceny netto za to że skożystam z ich przewoźnika no to troche zgłupiałem bo o jakiego przewoźnika chodzi skoro pkp to pkp i chyba nic innego po torach nie jeździ jak pociągi pkp i tu sie myliłem bo okazało sie że zwykłe pociągi lokalne to inny przewoźnik a pociągi pośpieszne to inny i expresowe to też inny , więc że to był pośpieszny to na niego dostałem zniżke,wypisywanie biletu trwało ponad 20min a to ze względu na to że aby dojechać do miejscowośći x musiałem przesiąść sie na zwykły pociąg czyli innego przewoźnika no i kobitka z okienka dostała takiego mętliku do głowy że nie nie wiedziała jak teraz ma te bilety wypisać w ostatecznosci dostałem 4 bilety (2 w tam i 2 z powrotem) a zapłaciłem troche mniej od ceny początkowej bo 94zł