Pl.hotfile.com nie działa w jddownloaderze

Witam

Kupiłem konto na hotfile i mam problem. Otóż konto na stronie działa a w najnowszej wersji jddownloadrera gdy je wpisuje to pokazuje mi że konto jest invalid.

Od użytkownika allegro otrzymałem komunikat, że należny pamiętać aby w autoryzacjach było

pl.hotfile.com.

Ale ja nie wiem o co chodzi z ta autoryzacją gdyż nigdzie nie widze tej opcji.

Konta RS działają normalnie.

Aha jak zmienic hasło dla hotfile bo wpisuje stare hasło potem 2 razy nowe, mój meil. i pokazuje mi się komunikat, że muszę wysłać kod. ale ja go nie widze. klikam na sent ale na mój meil nic nie dochodzi.

Dzięki za pomoc

Sprawdzałeś jak działa na FreeRapid Downloader? Bardziej funkcjonalny moim zdaniem.

Może program blokuje wyświetlanie obrazków. Wyłącz programy zabezpieczające na chwilę. Dodatki po kolei do FF itd.

Problem może też dotyczyć przeciążonego łącza.

W programie FreeRapid Downloader nie mam pojęcia gdzie wpisać konto premium.

Dowiedziałem, się że podobno nie ma jeszcze wtyczki, żeby pobierać w pl.hotfile.com w programie JD. Pokombinuje i dam znać OK.

FreeRapid Downloader też jednak nie ma tej wtyczki do premium.

Więc tak dowiedziałem się że działa wszystko na Internet Download Manager

z tym że jak dodam linki przez IDM do listy. to nie pobiera mi się nap 100 mb tylko plik html o wadze kilka kilo. Jak pobierać cały plik przez Internet Download Manager.

oxygene1976 , proszę poprawić temat na konkretny, obrazujący problem używając opcji EDYTUJ.

Ponadto, wątek został przeniesiony do odpowiedniego działu.