Płace ten abonament czy nie?

(Kubekster) #1

Witam wszystkich mam pewne pytanie załóżmy że kupie taki telefon http://www.allegro.pl/item114337234__no ... dawca.html

z blokada sim-lock w sieci orange i czy po kupnie tego telefonu musze płacic abonament w orange człowieka od którego kupiłem ten telefon na allegro czy po prostu ide do serwisu zdejmu sim-lock i korzystam bez przeszkód

(system) #2

Nie będzie żadnego abonamentu, a simlocka z tego nie zdejmiesz :smiley:

(Błażej) #3

odp:

:slight_smile:

(Kubekster) #4

dlaczego nie zdejme ale jak kupie starter orange i wsadze do telefonu będzie działał normalnie?

(system) #5

no pewnie ze tak :roll: abo nament jest na krcie a nie w telefonie

(system) #6

Z nowych nokii narazie nie da się zdjąć simlocka, trzeba podmienić płytkę, koszt kilkaset zł

(system) #7

ale spoko :slight_smile: raczej bez problemu zdejmiesz simlocka...

(system) #8

Głupoty gadasz, znajdz mi komis/serwis który to zrobi za mniej niż 400zł

(Kubekster) #9

Dzięki za odp

(Błażej) #10

Można by jeszcze spróbować pujść do salonu Orange, ale oni za to wezmą sporą sumkę :slight_smile:

(system) #11

Tak, 500zł+VAT :stuck_out_tongue: razem 610zł

(system) #12

Z telefonów BB5 nie zdejmiesz locka :slight_smile:

(Barteknowak4) #13

Zdejmiesz tylko troche cię to wyniesie i robi to tylko jeden człowiek który to potrafi a jest to Dejan Klasnic z chorwacji :lol: Robi to za cene 300 zł... :frowning:

(system) #14

To są jakieś bajki z tym Dejanem, po prostu trzeba wymienić płytę główną i tyle.

(system) #15

Tak, udaje mu się jakieś 25%, reszta się blokuje na zawsze :stuck_out_tongue: wtedy trzeba nową płytke :lol:

(system) #16

Killer , nie wiesz, to nie mów :slight_smile: Nie można ściągnąć kodem z nowych nokii, natomiast w serwisie mają urządzonko zwane BOXem. Tym zdejmą bez problemu w kilka chwil :slight_smile:

(Bxlukasz) #17

daj mi adres takego serwisu zeby zdjeli smoka z bb5 :o jak narazie mozna w tych telefonach zmianiac soft z simlokiem nic nie zrobisz ..

(system) #18

a myślisz ze operator jak zdejmuje simlocka? boxem? haha :stuck_out_tongue:

Właśnie widać że jesteś kompletnym amatorem.

(system) #19

tego akurat nie powiedziałem, nie mieszaj ;]