Płace ten abonament czy nie?

Witam wszystkich mam pewne pytanie załóżmy że kupie taki telefon http://www.allegro.pl/item114337234__no … dawca.html

z blokada sim-lock w sieci orange i czy po kupnie tego telefonu musze płacic abonament w orange człowieka od którego kupiłem ten telefon na allegro czy po prostu ide do serwisu zdejmu sim-lock i korzystam bez przeszkód

Nie będzie żadnego abonamentu, a simlocka z tego nie zdejmiesz :smiley:

odp:

:slight_smile:

dlaczego nie zdejme ale jak kupie starter orange i wsadze do telefonu będzie działał normalnie?

no pewnie ze tak :roll: abo nament jest na krcie a nie w telefonie

Z nowych nokii narazie nie da się zdjąć simlocka, trzeba podmienić płytkę, koszt kilkaset zł

ale spoko :slight_smile: raczej bez problemu zdejmiesz simlocka…

Głupoty gadasz, znajdz mi komis/serwis który to zrobi za mniej niż 400zł

Dzięki za odp

Można by jeszcze spróbować pujść do salonu Orange, ale oni za to wezmą sporą sumkę :slight_smile:

Tak, 500zł+VAT :stuck_out_tongue: razem 610zł

Z telefonów BB5 nie zdejmiesz locka :slight_smile:

Zdejmiesz tylko troche cię to wyniesie i robi to tylko jeden człowiek który to potrafi a jest to Dejan Klasnic z chorwacji :lol: Robi to za cene 300 zł… :frowning:

To są jakieś bajki z tym Dejanem, po prostu trzeba wymienić płytę główną i tyle.

Tak, udaje mu się jakieś 25%, reszta się blokuje na zawsze :stuck_out_tongue: wtedy trzeba nową płytke :lol:

Killer , nie wiesz, to nie mów :slight_smile: Nie można ściągnąć kodem z nowych nokii, natomiast w serwisie mają urządzonko zwane BOXem. Tym zdejmą bez problemu w kilka chwil :slight_smile:

daj mi adres takego serwisu zeby zdjeli smoka z bb5 :o jak narazie mozna w tych telefonach zmianiac soft z simlokiem nic nie zrobisz …

a myślisz ze operator jak zdejmuje simlocka? boxem? haha :stuck_out_tongue:

Właśnie widać że jesteś kompletnym amatorem.

tego akurat nie powiedziałem, nie mieszaj ;]