Plagiat?

http://www.afriko.myfreebb.com/ :x ;]

(Ktoś mi to wysłał na GG, “nieznajomy”)

Ludzie, toż ty czysta kopia naszego drogiego forum. :!: :o Moderatorzy powinni się tym zająć.

No prawie :D, działy ‘O forum’ i ‘O vortalu’ są na odwrót :stuck_out_tongue: i jest mniej eminotek :hahaha:.

Chociaż by mogli wstawić banner dobreprogramy.pl :hahaha: ;].

no cóż nie każdy urodził się z talentem twórczym :wink:

to nie jest chamstwo tylko chadziajstwo :lol:

Toć to skandal w biały dzień :x.

Przenoszę >>Na Luzie.

Chyba jestem w szoku :o :o :shock:

A może ktoś po prostu przez grzeczność zrobił nam kopię, żeby w razie jakiejś awarii było gdzie iść :?

Działy takie same ale tylko 7 osób zarejestrowanych :smiley: I nawet loga nie zmienili :smiley:

Ale zobaczcie, jakie komentarze panują na tamtym forum ;]

Powiem tak, że jestem w 99% pewien kto to zrobił i lazikar powinien to wiedzieć!

Pozdrawiam!

Co jak co, ale tamto niechlubne forum nawet za kilka miesięcy, a może lat nie dorówna naszemu. Bo tu jest atmosfera (nie zawsze przyjemna :smiley: ). Człowiek logując się tu wchodzi jakby do jakiegoś domu, gdzie czuje się naprawdę dobrze. :smiley:

A mnie tak kręci, żeby podenerwowac admina ;], kto jest ze mną ;] (dawno nikogo nie wnerwiłem :D.

Daruj sobie takie pomysły. :!:

Heh ;], tylko propozycjaa…

na naszym forum jest zdrajca!! ktory zrobil kopie naszego kochanego forum!!

Może być to osoba która była jeden raz na forum albo także która jest już zarejestrowana i już na tym forum troche przebyła. Ale i tak z tamtego forum dużo osób nie będzie korzystało ponieważ na naszym forum jest domowa atmosfera :slight_smile:

zeby admin Ciebie nie podenerwował 8)

:bukiet:

Czyli z tego, co tu czytam, wiadomo, kto to uczynił :twisted:

No niestety takie rzeczy się coraz częściej zdażają, jak choćby ten plagiat pomocnika webmastera na jakimś forum o phpbb o którym pisłem na ShoutBox’ie :smiley: Ciekawe czy twóraca tego forum (nietrudno odojść kto to :smiley: )jest aż takim debilem czy robił to “dla jaj” :shock: