Plamy na ekranie

Witam

Czego powodem mogą być te plamy na monitorze :

koloryblad.jpg

w1024.png

Dziś o 20 odszedłem od komputera na chwile więc wyłączyłem monitor , po powrocie właczyłem monitor i ruszyłem myszką a tu takie plamy … Kiedyś coś podobnego miałem to z czasem znikło samo , ale teraz nie bardzo chce mi się czekać wiec prosiłbym o jakieś rady … szukałem troche o tym na google i forum ale nie wiem jak konkretnie sformułować ten błąd ( różnie szukałem : bład ekranu , plamy na ekranie , plamy na monitorze , zmiana kolorów monitora itd. i nic ) Jak ktoś wie jak to naprawić to prosiłbym o odpowiedź w temacie lub linka do tematu z podobnym błędem i rozwiązaniem , z góry dzięki .

Pozdrawiam

Sawczyk

Z monitorem masz problemy. Strona u mnie prawidłowo wygląda, która pokazujesz nam. Przeczyść monitor płynem do tego celu.

Tak jak kolega już napisał, sprawdź czy z kablem od monitora wszystko w porządku.

Aha , dzięki za odpowiedź , no nic to będę próbwał coś z tym monitorem , bo już od dawna zmieniał sam kolory ( ale nie było plam ) ale po ruszeniu kablem wszystko wracało do normy …

To temat chyba do zamknięcia

Włansie udało mi się rozwiązać problem , Menu -> Rest w monitorze i wszystko wróciło do normy . Dzięki za podpowiedź .