Plan tp przyjazny a neostrada

Cześć. We wrześniu kończy mi się umowa na neostradę. W związku z tym smutnym (dla Francuzów) faktem, panowie z TP zaczęli do mnie wydzwaniać. Jako że przezorny ze mnie człowiek, nie słuchałem ich farmazonów, co by mi wody z mózgu nie zrobili.

Zagłębiłem się w odmęty Internetu…

I znalazłem bardzo ciekawą informację.

Kiedy podpisywałem umowę trzy lata temu, TRZEBA było mieć telefon z abonamentem za 50 dyszek. Po wejściu na oficjalną stronę TP, oczom moim ukazał się przedziwny widok. Otóż z tego co widnieje na ich stronie, wychodzi, że neostradę można mieć nawet z najniższym abonamentem, tzw. „przyjaznym”. Mam pytanie:

Gdzie jest haczyk? Czy jest jakiś limit? Jakaś górna granica prędkości neo? Tzn. „Będziesz miał Internet z najniższym abonamentem, ale nie szybszy niż 1Mb?” Czy jest możliwość zrobienia kombinacji najniższy abonament + szybki Internet 6Mb?

I to cały “haczyk”

Jeśli jesteś zainteresowany ponownie neostrada a nie chcesz zwiekszac abonamentu za telefon mozesz:

Przejśc z usługa głosowa do orange stacjonarny gdzie w kwocie 35 pln przy umowie na 24 mies masz 75 minut zas przy umowie na 36 jest 150.

Również kończy mi sie umowa.

Wybiore chyba orange gdzie jest przejrzysta umowa.

24 miesiące 6mb/s 75 pln mies

Aktyacja 45 czy tez 49

Oferta wiazana w Orange telefon plus internet daja smieszny rabat 5 pln miesięcznie.

Netią zas na lini Tp swiadczy usługi o parametrach 1.2.10 mb/s

1mb/s 24mies 49 pln

2mb/s 24 mies 59pln

10 mb/s 24 mies tu sa jakies komplikacje(w ofercie na BSA tego nie ma a niby świadcza

Aktywacja 19 pln jeśli wybierasz obraz faktury ,w wersji papierowej około 100pln

Zanim jednak podpiszesz zastanów sie

Raport UKE 06.2010

Analiza kwartalnego raportu Telekomunikacji Polskiej SA

Nie uległa zmianie sytuacja z poprzedniego kwartału: TP oferuje gorszej jakości usługi swojemu najlepszemu klientowi hurtowemu (Netii) w stosunku do innych kluczowych operatorów na rynku hurtowym

Napewno w TP czy Orange bedziesz miał lepsze osiagi predkosci niz w Netii,chociaz Tp ma obowiazek zagwarantowac wszystkim dzierżawcom takie same warunki.

Jeśli chcesz wiedzieć wiecej napisz na priv

Można tez zawiesić telefon w TP 22zł

Do września jeszcze kupa czasu i promocje się na pewno zmienia na nowy rok szkolny. A kartkę z wypowiedzeniem umowy możesz wysłać(minimum 30 dni przed końcem umowy musi zostać odnotowana ze została przyjęta, nie liczy sie data stempla pocztowego itp.) jak będziesz chciał dalej korzystać z Neo to nie przeszkodzi :slight_smile: