Planowany zakup kompa, kilka pytań


(Plumcia) #1

W niedalekiej przyszłości planuję zakupić komputer w cenie 500-600 zł, taki wmiarę do gier, słuchania muzynki, tworzenia grafiki itp. Ogólnie mówiąc poprostu do użytku domowego - mam na myśli uniwersalny. Jeśli chodzi o części, to nie wymagam kowbajna coś ala:

http://allegro.pl/item406586658_mayacom ... _bd_r.html

Teraz przejdźmy do rzeczy...

Jestem zainteresowana powiższymi ofertami (komputery z niższej półki):

http://alfar.m.win.pl/sklep/pokaz_produkt.php?idprod=1

http://allegro.pl/item408558824_nie_prz ... _ddr2.html

Co powiecie o tych jednostkach centralnych? Oferowany komp z allegro odpowiada moim wymogom, ale mam pewne zastrzeżenia do karty graficznej. Wydaje mi się nie być zbytnio dobra do gier pc, tworzenia grafiki. Reszta jest ok. Proszę napisać wszystko na ich temat, czy się nadają do grania itp. Najlepiej przedstawcie swoje propozycje, opinie jak najdokładniej. Inne oferty z komputerami mile widziane+opinie.

/Edit:

W razie jakbyście się wypytywali o składaka to zdecydowałam się na kompa gotowego prosto ze sklepu.


(system) #2

Cze... moim zdaniem ten komp z allegro jest dobry (ale ta zintegrowana grafika ;( )a tak to chyba by sie nadawał. Dokupił bym do niego tylko jeszcze Radka http://allegro.pl/item406948239_palit_r ... 00pro.html (nie wiem czy taki bedzie dobry bo nie wiem w co bedziesz grał i do jakiego tworzenia grafiki będziesz go używał). I jeszcze chciałem dodać że jak nie chcesz ciągle chodzić na reklamację to nie bierz Celerona dlatego że szybko się palą przy graniu (nie wiem dla czego) spaliłem takie już 3 (3,4Gh) dobra to by było chyba na tyle pozrdo pau5696

zapraszam na moją stronkę www.piesekleszek.pl.tl


(Ciupa Michal) #3

jagoda123 ,

rozumiem że to twój pierwszy post, ale był już podobny temat i to niedawno temu, więc następnym razem użyj szukajki :wink:

viewtopic.php?f=19&t=254883&p=1687768&hilit=komp+do+600z%C5%82#p1687768


(Darth ReX) #4

Jeśli chcesz za tyle kompa do gier, to chyba ciebie zgrzało. Chyba, że to mają być co najmniej dwuletnie tytuły.