Plantronics GameCom 367 i złącze od mikrofonu

Witam mam te słuchawki od dłuższego czasu ale teraz pojawił sie problem ponieważ mikrofon nie działa, przyczyna problemu jest taka ze przy złączu jack przy mikrofonie jest coś naderwane i jak poruszam to zaczną chwilkę działać a potem nic, da sie cos zrobić czy muszę kupować nowe słuchawki?

Przyjrzałem się w necie fotkom tych słuchawek i obawiam się że że nie wiele da się już z tym zrobić.

Fachowiec mógłby sobie poradzić że zmianą wtyczki ale z tak cieniutkimi kabelkami to nie jest takie łatwe.

Czyli tylko kupować nowe?;c

niekoniecznie musiałbyś znaleść osobe której chciało by się w takie coś bawić i też nie wiadomo ile za to wezmie :stuck_out_tongue: ja na przykładzie podam moją popsutą ładowarke do laptopa dell końcówka była urwana to dorobili nową i owineli taśmą izolacyjną ale fakt kabel z ładowarki jest hrubszy od tego w twoich słuchawkach :stuck_out_tongue:

W kablu ładowarki są 2 stosunkowo grube przewody (lub jeden gruby + oplot jako masa) a w kablu od słuchawek są 3 cienkie żyły które ciężko odizolować tak aby ich nie zewrzeć a potem ciężko je przylutować do nowej wtyczki.

Trochę się takimi rzeczami bawię i niektórych słuchawek z taką usterką nie byłem w stanie naprawić bo żyły były za cienkie.