Plantronics GameCom 367 i złącze od mikrofonu

(Krasor) #1

Witam mam te słuchawki od dłuższego czasu ale teraz pojawił sie problem ponieważ mikrofon nie działa, przyczyna problemu jest taka ze przy złączu jack przy mikrofonie jest coś naderwane i jak poruszam to zaczną chwilkę działać a potem nic, da sie cos zrobić czy muszę kupować nowe słuchawki?

(scripter1) #2

Przyjrzałem się w necie fotkom tych słuchawek i obawiam się że że nie wiele da się już z tym zrobić.

Fachowiec mógłby sobie poradzić że zmianą wtyczki ale z tak cieniutkimi kabelkami to nie jest takie łatwe.

(Krasor) #3

Czyli tylko kupować nowe?;c

(krejzol123) #4

niekoniecznie musiałbyś znaleść osobe której chciało by się w takie coś bawić i też nie wiadomo ile za to wezmie :stuck_out_tongue: ja na przykładzie podam moją popsutą ładowarke do laptopa dell końcówka była urwana to dorobili nową i owineli taśmą izolacyjną ale fakt kabel z ładowarki jest hrubszy od tego w twoich słuchawkach :stuck_out_tongue:

(scripter1) #5

W kablu ładowarki są 2 stosunkowo grube przewody (lub jeden gruby + oplot jako masa) a w kablu od słuchawek są 3 cienkie żyły które ciężko odizolować tak aby ich nie zewrzeć a potem ciężko je przylutować do nowej wtyczki.

Trochę się takimi rzeczami bawię i niektórych słuchawek z taką usterką nie byłem w stanie naprawić bo żyły były za cienkie.