Plany zasilania w zasobniku tray

Witam, na szukajce nie znalazlem, wiec prosze o pomoc. Jestem uzytkownikiem Win 7 Ultimate x64 i bardzo czesto uzywam zmienow trybu zasilania (korzystam ze wszystkich 3 jakie oferuje domysle system). I tu pojawia sie moje pytanie: czy w 7 da sie zrobic tak jak w Vista aby po kliknieciu ikony bateri pokazywaly sie 3 tryb zamiast 2?

Znalazlem rozwiazanie zewnetrznym programem, ale chodzi mi o nieuzywanie jakichkolwiek programosow tylko, np. edycja rejestru systemu?

Ten tryb dostępny jest w zaawansowanych ustawieniach oszczędzania energii, więc nie musisz korzystać z zewnętrznych aplikacji w celu jego aktywacji, niemniej w zasobniku go nie znajdziesz.

Wiem ze moge to latwo znalezc w ‘wiecej opcji zasilania’ ale szybciej jest przez ikone btaerii tray umozliwialajacej jeszcze w vista szybki dostep do wszystkich 3 planow… NIe da sie tego jakos dodac przez eycje wpisow odpowiednich rejestrow systemu?

tutaj:

http://windows7forum.pl/plany-zasilania … -1720.html

to pytanie także padło i pozostało bez odpowiedzi… mi też przydałyby się 3 plany zasilania, zamiast 2 :slight_smile: