Platforma do prowadzenia badań kwestionariuszowych

Cześć,

 

Czy ktoś zna jakąś darmową platformę do prowadzenia internetowych badań kwestionariuszowych, która pozwoli na natychmiastowe wygenerowanie dla każdego badanego informacji zwrotnej (zwykły tekst) opartej na jego indywidualnych wynikach? Zależy mi też na tym, żeby limit respondentów był przyzwoicie wysoki albo nieograniczony. Chciałbym przebadać możliwie wiele osób, dlatego zależy mi na skonfigurowaniu wszystkiego w taki sposób, żebym po rozpoczęciu badania nie musiał już kiwnąć palcem. Na razie moim wyborem jest Google Forms (ze względu na brak limitu respondentów i możliwość eksportu danych do arkusza kalkulacyjnego), ale tam według mojej wiedzy nie da się ustawić tej automatycznej informacji zwrotnej. Ewentualnie, czy ktoś jest w stanie polecić jakiś pakiet do prowadzenia takich badań napisany np. w PHP, który trzeba sobie ręcznie wgrać na serwer?

Może LimeSurvey.

Fajny projekt, przyjrzę się bliżej, będę również wdzięczny za kolejne propozycje.

Jest możliwość dodania pytania i dowolna ilość odpowiedzi w typie radio - przynajmniej w najnowszej wersji.

Dodatkowo są typy pytań Array gdzie są dowolne ilości odpowiedzi w przyciskach radio.

Przetestuj sobie najnowsze demo online.

 

Edytowałem post, bo znalazłem to o czym piszesz, właśnie bawię się wersją demo i w razie czego będę pytał na forum projektu. Ale nadal będę wdzięczny za wskazanie alternatyw.

 

Dowiedziałem się, że w LimeSurvey da się ustawić automatyczną informację zwrotną, przy pomocy narzędzia Expressions Manager. Chyba zdecyduje się na tą opcję.