Płatne programy za free!

Płatne programy za free! Zero piractwa! To legalne!

Czy to możliwe

Na pierwszy rzut oka tytuł wydaję się bezsensowny.

Tylko na pierwszy rzut oka. ;]

Stosunkowo niedawno powstał serwis o nazwie Give Away of the Day, który umożliwia ściąganie programów. Niby nic nadzwyczajnego, ale jak zwykle diabeł tkwi w szczegółach.

ss_giveawayoftheday.jpg

Twórcy serwisy wpadli na dość nietypowy pomysł udostępniania płatnych programów za darmo. Oczywiście koszty licencji już dawno by ich puściły z torbami gdyby nie pomysłowość jaką się wykazali. Postanowili rozdawać tylko jeden program dziennie! W poniedziałek będzie to program A, we wtorek program B, itp…

Jakie programy można tam znaleźć?

Oczywiście nie spodziewajcie się aplikacji pokroju Photoshopa czy MS Office’a. Zwykle są programy, których cena zawiera się w granicach od 50 do 100 dolarów. W kwestii gatunkowej panuje bardzo duży rozrzut, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

Udostępniane aplikacje nie posiadają żadnych ograniczeń funkcjonalności - są to pełne wersje komercyjne wraz z licencją na ich używanie (do użytku prywatnego)!

Polecam dodanie ich kanału RSS do własnego czytnika lub codzienną wizytę w serwisie. Można tam znaleźć prawdziwe perełki, jak np. PDF to HTML Converter Pro.

http://www.giveawayoftheday.com/ zobaczcie sami!

Płatne, za free. :x :x :roll: :roll:

Wydaje się, że najczęściej będzie to wielka lipa. Oczywiście dają łaskawie numer rejestracyjny, ale potem trzeba przejść proces aktywacyjny i tu zaczynają się się schody. Mnie np. procesu aktywacyjnego do programu FLV Video Downloader nie udało się przejść, jak na razie :frowning:

Już dawno była o tym mowa na forum.

Tutaj ten sam sait udostępnia na identycznych zasadach gry:

http://game.giveawayoftheday.com/

ale nowość my też takie coś mamy nawet lepsze

http://polowanie.dobreprogramy.pl/

Ta, a ja słyszałem, że w okolicach świąt miało być Polowanie :wink:

no miało być a nie było no i co z tego ??

Ehh panowie, cieszcie się dobą wolą administracji, że mają choć chęci na organizowanie polowań. Załatwianie sponsoringu to myślę nic łatwego, więc proszę was, nie popedzajcie.

:?