Płatne wersje programów z gazet

(JarekMk) #1

Co Wy na to aby w tym temacie wpisywać ciekawe programy które dołączane są do pism komputerowych za darmo. Wtedy można by było w jednym miejscu znaleźć interesujący Nas program i w jakim miesiącu i czasopiśmie można go zakupić.

Myślę że warto gdyż moną być legalnym i używać znakomitych programów w wersji komercyjnej. Co Panowie i Panie na to ?

pzdr!

(Dzg) #2

;] eeee

no nie wiem

(JarekMk) #3

To tylko moja wizje :slight_smile: Nie każdy kupuję miesięcznie 10 czasopism :slight_smile:

(Szarex2 0) #4

Niegłupi pomysł - tylko ciekawe, co na to administracja?

(ERROR22) #5

Pomysł wcale nie głupi, ale czy to jest aż tak bardzo potrzebne. Przecież każde z czasopism ma swoją strone internetową, wystarczy na nią wejść i przeczytac co jest na płycie w danym numerze.

(Bartekviper) #6

Pomysł jest głupi! !!

(Szarex2 0) #7

bartekvip

Nie chodzi o to aby umieszczać tutaj pełne wersje programów, ani linki do pirackich wersji - tylko o to żeby wypisać jakie pełne wersje programów są w jakiej gazecie - jak by ktoś chciał taki program to by po prostu poszedł do sklepu i kupił daną gazetę. Wypisywać listy darmowych programów nie ma sensu - skoro można je ściągnąć z internetu legalnie za darmo.

(Bartekviper) #8

To żeśmy się nie zrozumieli. SORKA ALL

(fialas1819) #9

nie głupi pomysł ale wątpie komu by się chciało wypisywać po 20 programów

(JarekMk) #10

Nie trzeba pisać 150 programów... Jak ktoś kupi czy zobacz że w tym miesiącu jest np. Power DVD w Chip'ie to niech napisze w którym numerze i będzie można iść do sklepu i kupić sobie :slight_smile:

Mnie np. nie stać kupić programu za 250 zł a bardzo często w takich pismach są dawane programy w pełnych wersjach

(fialas1819) #11

racja :stuck_out_tongue:

ale przy okazji urozmaicania forum trzeba by było jaki opis dać do programów, nie któzy niewiedzą co to power dvd i do czego służy (albo chciaż link do opisu edycji)

(sdar) #12

Na razie zamiast konkretów posty zawierają tylko gadaninę. Obawiam się, że tak właśnie wyglądałoby to zestawienie.

Przenoszę ten tremat do "luźniejszego" działu. Jeśli tam rozwinie się w nim coś interesującego to pomyślimy co dalej z nim zrobić.

(Krzychuu) #13

Czyli chodzi, żeby napsaić jaki ciekawy program jest w jakeijś gazecie aktulanie?

W Komputer Świat 02/07 jest Paragon Partition Manager 8 i Paragon Drive Backup 8. :mrgreen:

(Zonkishi) #14

całkiem ciekawy pomysł

osobiście czaje sie na KIS(oczywiście wydłużony trial) bo nie stac mnie na kupno rocznej licencji

a nawet ni znam wszystkich czasopism

a przeglądać co miesiąć (czy ja tam wychodzą czaspisama)

a jak ktoś się tym interesuje to mogłby napisać

ja wyżej napisałem ciekawy pomysł ale będzie cieżko z wykonaniem

bo wypisywać wszystkie programy to cięzko będzie

więc może wypisywać tylko te ciekawsze?

(Pioterek96) #15

Komputer Świat 3/07

Serif WebPlus

Projektowanie i tworzenie stron WWW

(Edytor WYSYWIG)

Serif 3DPlus

Tworzenie grafik i animacji 3D

MEGAHIT

Tuning Car Studio

Edytor graficzny z bazą tunningowych dodatków

(JarekMk) #16

O to mi chodziło :slight_smile:

Brawo :stuck_out_tongue: Tak to ma wyglądać :slight_smile:

Możę założymy teraz nowy temat i tam będą tylko podawane pozycje bez żadnych komentarzy... Co myślicie?

(Krzychuu) #17

Ja jestem za. :smiley:

(Pioterek96) #18

Ciekawe co na to Moderatorzy?

(Krzychuu) #19

Ten zamkną. A w tamtym będzie tylko wpisywanie programów. ;]

(Bardock9) #20

KŚ Niezbędnik grudzień 2006 - luty 2007

Angielski w pigułce 3.0

eJay Music Director Gold

Encyklopedia przyrody

Panda AntiVirus + Firewall 2007

To wg. mnie najciekawsze pozycje na płytce DVD.