Płatne wersje programów z gazet

Co Wy na to aby w tym temacie wpisywać ciekawe programy które dołączane są do pism komputerowych za darmo. Wtedy można by było w jednym miejscu znaleźć interesujący Nas program i w jakim miesiącu i czasopiśmie można go zakupić.

Myślę że warto gdyż moną być legalnym i używać znakomitych programów w wersji komercyjnej. Co Panowie i Panie na to ?

pzdr!

;] eeee

no nie wiem

To tylko moja wizje :slight_smile: Nie każdy kupuję miesięcznie 10 czasopism :slight_smile:

Niegłupi pomysł - tylko ciekawe, co na to administracja?

Pomysł wcale nie głupi, ale czy to jest aż tak bardzo potrzebne. Przecież każde z czasopism ma swoją strone internetową, wystarczy na nią wejść i przeczytac co jest na płycie w danym numerze.

Pomysł jest głupi! !!

bartekvip

Nie chodzi o to aby umieszczać tutaj pełne wersje programów, ani linki do pirackich wersji - tylko o to żeby wypisać jakie pełne wersje programów są w jakiej gazecie - jak by ktoś chciał taki program to by po prostu poszedł do sklepu i kupił daną gazetę. Wypisywać listy darmowych programów nie ma sensu - skoro można je ściągnąć z internetu legalnie za darmo.

To żeśmy się nie zrozumieli. SORKA ALL

nie głupi pomysł ale wątpie komu by się chciało wypisywać po 20 programów

Nie trzeba pisać 150 programów… Jak ktoś kupi czy zobacz że w tym miesiącu jest np. Power DVD w Chip’ie to niech napisze w którym numerze i będzie można iść do sklepu i kupić sobie :slight_smile:

Mnie np. nie stać kupić programu za 250 zł a bardzo często w takich pismach są dawane programy w pełnych wersjach

racja :stuck_out_tongue:

ale przy okazji urozmaicania forum trzeba by było jaki opis dać do programów, nie któzy niewiedzą co to power dvd i do czego służy (albo chciaż link do opisu edycji)

Na razie zamiast konkretów posty zawierają tylko gadaninę. Obawiam się, że tak właśnie wyglądałoby to zestawienie.

Przenoszę ten tremat do “luźniejszego” działu. Jeśli tam rozwinie się w nim coś interesującego to pomyślimy co dalej z nim zrobić.

Czyli chodzi, żeby napsaić jaki ciekawy program jest w jakeijś gazecie aktulanie?

W Komputer Świat 02/07 jest Paragon Partition Manager 8 i Paragon Drive Backup 8. :mrgreen:

całkiem ciekawy pomysł

osobiście czaje sie na KIS(oczywiście wydłużony trial) bo nie stac mnie na kupno rocznej licencji

a nawet ni znam wszystkich czasopism

a przeglądać co miesiąć (czy ja tam wychodzą czaspisama)

a jak ktoś się tym interesuje to mogłby napisać

ja wyżej napisałem ciekawy pomysł ale będzie cieżko z wykonaniem

bo wypisywać wszystkie programy to cięzko będzie

więc może wypisywać tylko te ciekawsze?

Komputer Świat 3/07

Serif WebPlus

Projektowanie i tworzenie stron WWW

(Edytor WYSYWIG)

Serif 3DPlus

Tworzenie grafik i animacji 3D

MEGAHIT

Tuning Car Studio

Edytor graficzny z bazą tunningowych dodatków

O to mi chodziło :slight_smile:

Brawo :stuck_out_tongue: Tak to ma wyglądać :slight_smile:

Możę założymy teraz nowy temat i tam będą tylko podawane pozycje bez żadnych komentarzy… Co myślicie?

Ja jestem za. :smiley:

Ciekawe co na to Moderatorzy?

Ten zamkną. A w tamtym będzie tylko wpisywanie programów. ;]

KŚ Niezbędnik grudzień 2006 - luty 2007

Angielski w pigułce 3.0

eJay Music Director Gold

Encyklopedia przyrody

Panda AntiVirus + Firewall 2007

To wg. mnie najciekawsze pozycje na płytce DVD.