Płatnośc kartą w zagranicznym sklepie

Witam,

mam mały problem, gdyż chcę kupić coś w tym sklepie http://www.consolesource.com

Jednak jest tu mały problem ze sposobem płatności,bo nie mam karty kredytowej, a jedynie kartę płatniczą Inteligo.

Czy jest jakaś inna możliwość zapłacenia za towar niż szukanie znajomego który mam taką kartę? coś jak np. Paypall

Tutaj to tylko karta kredytowa bądź debetowa (chyba). Zapoznałeś się jak to jest z przesyłką towaru? Czy ta firma wysyła za granicę itd?

Co chcesz kupić w tym sklepie , niektóre ceny są przesadne , to jest sklep w Kanadzie dolicz sobie koszty oclenia +opłaty celne to musisz doliczyć do ceny jakieś 70% ceny towaru , kalkulacja napewno nieopłacalna.

wysyła do polski, tylko z tą płatnością gorzej

Paypal niedawno zniósł wymóg posiadania karty kredytowej.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1009785,tit … caid=17073

Jeśli sklep akceptuje tylko płatności kartą, to trzeba płacić kartą. W dodatku to nie wiadomo jak jest z autoryzacją, bo sklepy z tamtego regionu same autoryzują (w Polsce autoryzują za pośrednictwem zewnętrzego centrum rozliczeniowego i nie mają dostępu do danych karty).

W przypadku PayPala raczej trzeba mieć w nim konto- zarówno do wpłat, jak i wypłat. Jeśli sklep nie akceptuje PayPala, to ciężko byłoby zapłacić.

Jakoś w tym sklepie nie zauważyłem podstawowych danych identyfikacyjnych - adres, numer telefonu, rejestracja działalności itd.

W dodatku kupowanie w tamtych sklepach jest ryzykowne - często po zapłacie olewają zagranicznego klienta, bo co im zrobi?

Masz tam na stronie i emaila i telefon i fax ,więc skontaktuj się z nimi i zapytaj jakie formy płatności akcteptują , tu na forum nie odpowiedzą Ci konkretnie bo aby sprawdzić jakie są możliwości zapłaty trzeba się zarejestrować w “sklepie” a bez potrzeby nikt tego nie będzie robił. Na głównej stronie są podane jakie karty akceptują i również jest podana forma płatności na poczcie kanadyjskiej , czy można zapłacić poprzez polską poczte nie wiadomo to jest uzależnione czy obie poczty mają podpisane stosowne porozumienia. Np. przekaz pieniężny z Polski do Holandii za pośrednictwem poczty polskiej i holenderskiej jest realizowany w około 2 miesiące, regulaminowo polska poczta ma 30 dni na przekazanie kasy a poczta holenderska ma regulaminowe 90 dni na jej wypłacenie ale w zasadzie cała operacja trwa na ogół około 2 miesiące , więc nie polecam kożystania z usług poczty.

Okazuje się, że wyciągneli z mojego inteligo kasę. Myślałem, że Visa i Visa Electron to dwie różne karty. Sklep obsługuje Visa. Tak straszycie, ale mam nadzieję że towar dojdzie…