Play-operator komórkowy

Co sądzicie o tej sieci lepsza jest od heji czy nie

Porównaj sobie a będziesz wiedział, co Tobie odpowiada… :x

to by było za proste … :?

a co to znaczy lepsza ?

bo tak szczerze mówiąc jeśli się z telefonu dzwoni i czasem esa puści to każda sieć jest taka sama

różnia się jedynie cennikiem

A JAKI JEST CENNIK

http://www.playmobile.pl http://www.telepolis.pl

Nie krzycz :twisted: http://forum.dobreprogramy.pl/rules.php

Jest jakoś po 49 gr za minutę do wszystkich.

Przedstwiciel tej sieci zapowiada że zmusi tymi niskimi cenami do obniżki cen u innych operatorów , tylko chyba zapomniał o tym że “Polska”(czyt. wszystko jest możliwe) i żeby zaniedługo nie okazało się że zapłaci kare za stosowanie dumpig-u. A początkowa oferta wcale nie jest ciekawa gdyż najmniejszy abonament to 50zł a prepaid najtańszy starter 30zł więc tymi cenami raczej nie przyciągną statystycznego “Kowalskiego” i nie podoba mi się ograniczenie czasowe prepaidów w innych krajach już dawno się tego nie stosuje zwłaszcza w atrakcyjnych sieciach

To nowy operator sieci i powiedzmy sobie szczerze gdy startował heyah też było drogo.Play to nowy operator i dajmy mu szanse.Narzaie przyznaje za tanio to to nie jest lecz puźnej będzie taniej i dobrze.Play składa sie głównie z odbiorników neti wiec zapowiada się ciekawie.Oferta to naradzie pre-paid 30zł ale na abonament najniższa to 50zł.Play ma jedna wartościowa rzecz telefony,jest dość dorgi abonament (jak na stawkę operatorów konkurencyjnych)ale dobre telefony.Więc warto jeszcze poczekać i zostać narazie przy starym operatorze.Oczywiście ja tylko sądzę każdy z nas sam wybierze.

  1. heyah podlega erze

  2. play odrebny i niezalezny operator

  3. poczekajcie chwile na konkurencje i komentujcie

A czy mi tu piszemy o jakiejś erze?Użytkowniku kom123 my tylko komentujemy.I chyba wszyscy wiedzą że era to heyah.I play to tez niezależny operator lecz z wypożyczonymi odbiornikami.NIEMA MAJA SOWICH ODBIORNIKÓW!!.I jak będzesz pisać następnym razem to sie zastanów co piszesz dobrze radze :slight_smile:

hmmm a niby play miał powalać na kolana bogatą i konkurencyjną ofertą, no raczej taniości w cenach za rozmowy nie widać a poki co zmieniać się nie będą, z kolei ceny za pobrane dane na tel to juz całkiem nieporozumienie…

ale oky telefony majom fajne niepowiem niepowiem i w nizszych cenach niz u konkurencji! play jako kolejny wirtualny operator jest troche przereklamowany i ma tylko umowę interkonektową z polkomtelem czyli śmiga na plusie… eh myslę że trójka największych operatorów raczej pozostaje póki co nienaruszona a co będzie dalej któż to wie…

Przereklamowany może jest, ale nie jest to wirtualny operator.

Obecnie śmiga na nadajnikach plusa, ale buduje całą swoją bazę nadajników.

Jest to “realny” a nie “wirtualny” operator.

Nie mówmy czegoś, co nie jest prawdą.

BTW. nadal zostaje w taktaku 8)

bulcio14 ja odniosłem takie wrażenie, że nie którzy porównują dwie różne rzeczy i nie każdy wie otym że

i pozatym

więc pisze mu to co wiem

niestety mylisz się, póki co play nosi miano wirtualnego operatora…

jak będzie miał swoje nadajniki to wtedy będzie realny,

realne to oni mają jak narazie plany…

Nie nosi. Nosiłaby gdyby był podległy plusowi tak jak heyah - era, sami swoi - plus…

Z tego co wiem Play to netia a netia nie jest podległa żadnemu obecnemu operatorowi.

Jest to niezależny operator, wykorzystujący chwilowo nadajniki polkomtela ( stworzono tzw. “roaming krajowy” ).

chyba źle przeglądałeś oferty innych operatorów jak i ceny np. komisowe nowych telefonów bez simlcka np nokia N73(tel z wyższej półki) u Play kosztuje 1200zł przy abonamencie 50zł nie jest to rewelacja i znacznie drożej jak u innych w komisie nówka bez simlcka kosztuje w granicach 1300-1400zł.

play to p4! w którym w dużej mierze ma swoich akcjonariuszy netia!

a wykorzystuje chwilowo czyli chwilowo jest wirtualny ale z planami na przyszłość… tak samo jakby było napisane że mbank jest wirtualny bo śmiga na innych nadajnikach ale będzie budował własne wtedy juz nie będzie wirtualny, co jest oczywiście nie prawdą bo jak wiadomo mbank jest wirtualny… ale po co ta gadka, u operatorów konkurencyjnych play pozostaje póki co wirtualny aż nie stanie na nogi…

Złączono Posta : 20.03.2007 (Wto) 19:01

nie przeglądałem cen komisowych bo każdy komis może mieć inaczej, a play nie ma tylko jednego modelu w ofercie, niektore są tańsze, niedużo ale są…

Play ma kilkanascie swoich nadajnikow juz. Chyba na telepolis o tym czytalem.

rewolucji nie ma, ale nie jest źle. w abonamencie za 50zł dużo minut do wygadania, do tego za każde 2 minuty odebrane, dostajemy 1 min gratis.

cena smsów w sieci powinna być niższa. plusem jest natomiast cena mmsów.

jestem w orange go i wkrutce przejde do playa na karte ponieważ mają tam niższe ceny połączeń (nie lubie sms-ów bo trzeba sire długo napisać zeby coś przekazać)

jedyne co mnie narazie trzyma to simlock, ale to się wkrótce zmieni…

po co przepłacać, Play ma o wiele niższe ceny od orange i innych a to jest najważniejsze…