Playback #12 - nowy numer zinu


(Jakub) #1

Na założenie tego tematu dostałem zgodę administratora.

Ostatni, ale oczywiście tylko w tym roku! Pod tym adresem - http://www.playback.pl/numer12/start.html - znajduje się najnowszy, dwunasty już numer magazynu Playback!

Święta Bożego narodzenia to cudowny czas spotkań z rodziną, błogiego spokoju, objadania się przy stole i odpakowywania znalezionych pod choinką prezentów. Te zresztą nie tylko się otrzymuje, ale - i uwaga, tutaj wariant dla osób, które już nie wierzą w Świętego Mikołaja - także daje. Dlatego w tym numerze nasi redaktorzy uciekają w atmosferę szału przedświątecznych zakupów przygotowując dla Was listę rzeczy, które na pewno sprawią radość Waszym bliskim. A i także takie, o których warto prosić Mikołaja w liście.

Ponadto standardowo otrzymujecie sporą porcję recenzji gier, książek, filmów, sprzętu i (nowość!) muzyki. Nasi redaktorzy sprężali się jak tylko mogli, a to właśnie po to, by kolejny raz obalić mit, że ziny serwują tekst z opóźnieniem. Pamiętacie jeszcze nasze pierwsze w kraju recenzje El Matador i Reservoir Dogs? Obiecujemy, że w nadchodzącym roku 2007 będziemy sprawiać Wam jeszcze częściej takie niespodzianki.

Tak, oczywiście będziemy grać z Wami kolejny rok, wszystko wskazuje na to, że równie silni, a być może silniejsi - bo co cieszy - nasza oglądalność również drastycznie idzie w górę. Cieszymy się, że doceniacie nasze comiesięczne trudy. Na sam koniec w imieniu całej redakcji Playback.pl chciałbym życzyć Wam jak najbardziej udanych Świąt oraz dużo, dużo szczęścia w nadchodzącym, 2007 roku!

PS. Szczególnej uwadze polecamy teksty o świątecznych gadżetach, grach i prezentach!

http://www.playback.pl/numer12/pibi/jak ... azdke.html

http://www.playback.pl/numer12/pibi/swi ... dzety.html

oraz pierwszą w kraju recenzję gry Rayman: Szalone Kórliki - http://www.playback.pl/numer12/pibi/ray ... rliki.html

mini12.png

Zapraszamy do lektury!

Złączono Posta : 20.12.2006 (Sro) 19:27

Naprawdę nie jest to pusty spam, jakieś opinie, sugestie :)?


(Glonorost) #2

Łączony numer Playbacku już gotowy! Sięgnij, jeśli masz odwagę!

Tematem numeru są bowiem horrory - gry i filmy, których podstawowym zadaniem jest nastraszenie odbiorcy. Odporni na strach redaktorzy przyjrzeli się z bliska najbardziej interesującym pozycjom w tej dziedzinie.

Numer marcowo-kwietniowy jest wyjątkowo łączony, a spowodowane jest to zmianami w cyklu wydawniczym. Co za tym jednak idzie tekstów również jest sporo - ponad setka. Absolutny rekord na arenie zinów. Braw nie bijcie, bo to nie nasze ostatnie słowo. Wystarczy, że nadal będziecie nas czytać!

Ponadto przyglądamy się najnowszym hitom wśród gier komputerowych (Jade Empire, Europa Universalis 3 - to tylko te najmiodniejsze z nich), obskoczyliśmy kilka growych (prezentacja gry Cenegi) i książkowych (spotkanie z Gaimanem) eventów. Relacje naturalnie w numerze, oprócz działu film, książki ponownie - chyba już na stałe - gości muzyka i sprzęt.

Bez dalszego przedłużania - wszak ponad 100 tekstów czeka. Zapraszamy do lektury!

cover1516hs3.jpg

Złączono Posta : 03.11.2007 (Sob) 16:08

"Playback.pl ma dwa lata!"

Dokładnie dwa lata temu, w listopadzie 2005 roku narodził się e-zin Playback. Dziś świętujemy nie tylko dwulecie jego istnienia. Świętujemy też to, że przez cały ten czas mogliśmy piąć się do góry bez żadnych załamań formy, że wydawcy cały czas o nas pamiętali i dzięki temu mogliśmy recenzować nowe materiały dla najważniejszej części tej wypowiedzi - Was, Czytelników. Dzięki wielkie, że przez ostatnie dwa lata byliście z nami , a z miesiąca na miesiąc było Was coraz więcej!

W nowym numerze Playbacku przygotowaliśmy dla Was kilka tekstów jubileuszowych (szukajcie w publicystyce) oraz temat numeru, który wałkowało już wiele portali i czasopism - kobiety z gier. Dlatego też postaraliśmy się ująć ten jakby nie patrzeć piękny temat w sposób nieco inny, niż ustaliła ogólnie przyjęta konwencja. Ponadto zapowiadamy pecetową Viva Pinata , Soldier of Fortune 3 i Soul Calibur 4. Naturalnie graliśmy też w Wiedźmina , PES 2008 , Crysis i Unreal Tournament 3! Zobaczcie jak wyglądają pierwsze wrażenia naszych redaktorów!

Nieco ostrożniej - jak przystało na początek listopada - w kwestii recenzji gier. Ale i tutaj znalazły się takie "kwiatki" jak Loki , FIFA 08 czy przede wszystkim Enemy Territory: Quake Wars. Sami sprawdźcie czy Ender słusznie przez ostatnie dwa lata nie mówił o niczym innym, niż premierze ET:QW! Koniecznie sprawdźcie też dział z książkami i filmami , bowiem pamiętaliśmy, by opisać tam kilka najciekawszych pozycji ostatnich tygodni. Warto zatem rzucić okiem chociaż na ostateczny werdykt, żeby potem nie żałować wydanych pieniędzy.

Ostatnią niespodzianką, którą jednak bez wątpienia zobaczycie od razu, jest nowa oprawa graficzna. Mamy rok 2007, więc dodaliśmy kilka nowych standardów, między innymi możliwość czytania tekstu w kolumnach lub tradycyjnie. Zobaczymy, czy tak jak nasze menu z boku strony, również i to rozwiązanie znajdzie swoich naśladowców. A teraz już jak najbardziej szczerze - nie przedłużając - zapraszamy do lektury!

CZYTAJ ONLINE

cover23.jpg

CZYTAJ ONLINE