Playlista w winampie

Czy można w winampie,a jeżeli można to jak ustawić winampa aby automatycznie czyścić playliste przy zamykaniu winampa.Problem polega na tym że jest kilku użytkowników programu i każdy ma swoje pliki muzyczne zapisane w formie playlisty.I chodzi o to aby po kliknięciu na zapisaną playlistę otwierała się tylko ta konkretna.

yacek

Na jednym koncie nie można mieć kilka osobnych playlist w Winampie - choć mogę się mylić…

Nic natomiast nie stoi na przeszkodzie, by każdy z melomanów korzystających z tego konta miał swój folder z muzyką, i gdy chce go odtwarzać robi to za pomocą chociażby menu kontekstowego " Odtwarzaj w Winampie…"

Pozdrawiam

Oczywiście, że można utworzyć wiele różnych playlist.

Wchodzimy do:Opcje listy—>Zapis listy. Każdmu zestawowi utworów muzycznych nadajemy inną nazwę. Jeżeli chcemy odtwarzać to wchodzimy:

Opcje listy–>ładuj listę , wybieramy interesujący nas zestaw i gra muzyka.

chyba sie nie zrozumieliśmy, ja wiem że można zapisać pliki muzyczne w wielu playlistach ale po kliknięciu na dowolną playliste potrzebuję żeby po jej otwarciu w oknie była tylko widoczna ta konkretna playlista a nie dodatkowo co słuchał ktoś przedemną

klikasz prawym na playlistę i dajesz nie enqueue in winamp, tylko play in winamp. U mnie otwiera sie tylko ta playlista.