Playstation 2 vs lcd tv

cześć… mam takie pytanie do wszystkich którzy mogą pomóc… z uwagi na to że mam ps3 i xbox360 dostałam nowy telewizor od brata 46 calowy telewizor lcd… niestety mój stary “normalny” telewizor został sprzedany i tu mój problem bo postanowiłam trochę jeszcze pograć na playstation 2 i po podłaczeniu ps2 do telewizora lcd doznałam wstrząsu anafilaktycznego :slight_smile: i zapytałam sie samej siebie What The F…k ? grafa tragadia po prostu nie da się grać…i tu moje pytanie czy nie ma jakiej opcji w telewizorze zeby zmniejszyc rozdzielczość w tv lcd żeby nie wygladalo to jakos tak tragicznie jak wyglada po podłaczeni gier na ps2? a moze jest jakiś kabel który chociaż troszkę niweluje ten obraz? i jeszcze jedno czy po podłaczeniu ps2 do monitora od komputera tez bedzie taka tragedia ? monitor tez mam płaski ale dosyć stary 3 letni…a wogóle czy ktoś mi wyjasni dlaczego telewizor lcd tak kulawo pokazuje gry na ps2…

z góry wszystkim bardzo serdecznie dziekuje i pozdrawiam

ewelina

Nie da się nic zmniejszyć… matryca w lcd ma taką rozdzielczość jaką ma niestety. Playstation 2 jest przystosowany do normalnych telewizorów także ma bardzo małą rozdzielczość i nic się na to nie poradzi :frowning: do monitora od komputera też chyba nie da się jej raczej podłączyć chyba że monitor byl z tunerem tv