Playstation portable-czy warto?

zastanawiam się nad zakupem psp, niewiem jednak czy warto wydawać 600zł na konsole?

czy do konsoli jest dołączana jakaś gra w zestawie czy trzeba kupić samemu?

Gry chyba trzeba kupować osobno, natomiast czy warto? Ja gdybym miał tyle kasy, to bym chyba kupił - to obecnie prawdopodobnie najlepsza przenośna konsola. No i ma fajne gierki, np. GTA :smiley:

Ja tez bym kupił gdybym nie miał na co wydac pieniędzy, fajna rzecz na dlugą podróż. Gierkę jakąś w komplecie na pewno dostajesz.

Moim zdaniem sie nie opłaca. Niby fajna rzecz, ale gry są bardzo drogie i musisz je kupować oddzielnie.

zabawka dla ludzi mających kase krótko mówiąc :roll:

jak masz kasę to możesz kupić, ma neta, możesz pograć z kimś w bliskiej odległości, słuchać muzyki, oglądać zdjęć

jak masz zamiar kupić to se kup wersję value pack i dokup sobie 2GB kartę, na allegro do 100 zł kupisz ją

za 600 zł to jedynie kupisz wersje podstawową bez niczego to lepiej sobie uzbieraj z 200 zł i kup VP

a) kasĘ - nie kasE

b) zabawka? Może i tak, ale ja chętnie pograłbym sobie w czasie podróży.

ja zaś kupiłbym sobie jakiegoś palmtopa ( cena: do 2000 zł, oczywiście gdybym tyle miał ); ma znacznie więcej zalet niż psp: GPS w standardzie, więcej możliwości konfiguracji ( w końcu system operacyjny Windows ), ekran dotykowy, bateria trzyma znacznie dłużej, etc.

ale jak ktoś jest fanatykiem gier i nie potrzebuje czegoś bardziej zaawansowanego, to psp będzie idealne

PSP, w najbliższych miesiącach, ma znacznie stanieć. Base Pack, który kosztował jeszcze w marcu 780zł teraz ma iść po 600zł, a znając promocje w różnych sklepach internetowych, może uda ci się go nabyć nawet poniżej tej kwoty. Ostatnio też gry na PSP staniały - Killzone Lberation PL można nabyć już za 70zł. Ogólnie polecam zakup PSP jeśli często jesteś poza domem. Wtedy PSP doskonale się spisuje, jako przenośne centrum rozrywki. Jeśli kupowałbyś PSP Baze Pack przygotuj też pieniądze na:

==> Folię ochronną (ekran PSP jest bardzo delikatny, dlatego radzę odrazu po rozpakowaniu go - nakleić folię) około 20-30zł.

==> Memory Stick 1GB Około 100-130zł

==> Kabel MicroUSB-USB - dzięki niemu będziesz mógł nagrywać z PC na MemoryStick w PSP muzykę, filmy i zdjęcia.

==> Jakąś grę :smiley: A tu koszty są bardzo różne - od 70zł do ponad 200zł Na Allegro można kupic oczywiście taniej, np. VCS można dostać za około 90-140zł…

Ok, teraz powiedzmy o tym co - jeśli zazwyczaj przebywasz w domu - wtedy PSP będzie - nie oszukujmy się leżeć na biurku (czy gdzie je tam położysz :wink: ) Bowiem w domu masz TV, PC, Winamp - gry na PC a granie na PSP ograniczy się do - grania przed snem, bowiem jak już pisalem wszystko to co ma PSP mamy w PC i to w o wiele lepszej formie…

od jakiegoś czasu mam psp i muszę powiedzieć że to znakomity “zabijacz nudy” :stuck_out_tongue: w każdej chwili moge sobie sięgnąć po konsolkę, włożyć cdka z gta vcs czy dragon ballem i znakomicie sie zabawić :slight_smile: uważam że zakup się opłaca, ale też trzeba pomyśleć czy na pewno mi się to przyda bo koszt jest niemały. Tak poza tym… zawsze można posłuchać muzyki, pooglądać filmy z dubbingiem jak masz większą kartę, nawet zobaczyć jakieś fotki, ogółem jest super! od siebie polecam

Standardowo konsola jest bez gry, ale można trafić w niektórych sklepach, zwłaszcza teraz w okresie komunijnym na zestawy z grami (np. Media Markt).

Gry zaczynają sie już od 40 zł.

Wiem o czym piszę, bo to między innymi sprzedaję teraz :).

Moim zdaniem się opłaca - najlepsza na dzień dzisiejszy konsola przenośna i masa gier na nią.

Witam

Posiadam PSP Volue Pack kupilem go z 6 miechow temu i jeszcze mi sie nie znudzil.Wiec polecam PSP kup sobie.

Jak bys mial jakies problemy/pytania to pisz na PW to CI powiem co i jak z PSP.

Pozdrawiam

Konsola SONY PSP z najnowszą przeróbką 3.40 OE-A, która umożliwia odpalanie gier bezpośrednio z karty pamięci . Nie trzeba już sie męczyć niepotrzebnie innymi programami!! Obsługa jest banalnie prosta. Oglądanie filmów super jakości , granie , słuchanie mp3, przeglądanie stron internetowych jeszcze nigdy nie były tak proste.

Dodatkowo w z 3,40 OE-A na konsoli możemy uruchamiać prawie wszystkie gry z PlayStation (PSX) a jest ich naprawde sporo :wink:

Ten soft 3.40 OE-A to spoko razwiazanie, oplaca sie go wgrac, ale wtedy tracisz gwarance na kansole.

Tylko te wgranie dla poczatkujacego nie jest latwe poniewaz moze zrobic brick, a wtedy moze juz nie odraztowac konsoli.

Racja ! Ale na allegro przerabiaja specjalisci za 20 PLN i daja gwarancje.

Gdybym miał kupe hajsu nie zastanawiałbym się i kupił bym. Nie tania rzecz ale warta kupna. Kupuj jakby co, ale tylko w sklepie - nie na Allegro… itp…

To trzeba wysłać taką konsolke do takiego “speca”?

Tak, i się jednocześnie z nią pożegnać. Chyba trzeba być skrajnym idiotą żeby komuś wysyłać konsolę… ;/ Iść do kogoś z konsolą (prywatnie do domu) to tak, ale jeszcze mu wysyłać? Samobujstwo - Nie wiem jak jest na prawwdę ale na 99% nie odeśle ci jej… :?

ja kupiłem i nie żałuję:D fajne cacko naprawdę, gry fajne, filmy oglądać można w czasie podróży, mp3 słuchać, net przez wifi…jak masz kasę to kupuj:D ja kupiłem używkę na allegro z dwoma grami za 400zł i wszystko chodzi cacy:D

a co do tego softa, to ja jako początkujący zmieniłem go sobie sam. W necie jest wszystko ładnie i starannie opisane, opisane jest też co powoduje bricka i jak tego uniknąć, ale kto jak woli:D

Ja tez zmienialem sa z 2.0 do 1.5 ,a pozniej do 3.10 o-ea, teraz mam 3.40 o-ea i wszystko dziala pieknie, ale zawsze moze byc ten brick, a wtedy moze byc problem.